Tylko ja i moja przestrzeń

Pobierz

Tylko ja i moja przestrzeń Biorę z niej co najlepsze (teraz) Tylko ja i moja przestrzeń Biorę z niej co najlepsze (i nie oddam) Wszyscy dawno w Morfeusza objęciach Ja sam, bez kontroli, bez playbacku, bez cięcia Wiem, ile mogę, tyle dam wam muzyki, talentu Kiedy inni toną w morzu ekskrementów Ty się nie daj, słuchaj, dzień dla takich jak ty wstajeTylko ja i moja przestrzeń Biorę z niej co najlepsze (i nie oddam) [Verse 1] Wszyscy dawno w Morfeusza objęciach Ja sam, bez kontroli, bez playbacku, bez cięcia Wiem, ile mogę, tyle dam wam muzyki,.Tylko ja i moja przestrzeń, biorę z niej co najlepsze.. A wszystko dlatego, że moja mama kocha mnie mniej niż brata.. Podzielę się swoimi myślami i pomysłami, bo mam taką ochotę.. To co się dzieje za oknem to jakieś czyste szaleństwo.. Brak postów.Support the stream: Zapraszam do oglądania i do polubienia mojego Fanpage :)Jeżeli .Photoblog.pl - Darmowy, największy w Polsce blog ze zdjęciami.. Ale dom jest i zawsze będzie naszym azylem.Jestem najstarszym dzieckiem w rodzinie i nigdy nie byłam z tego powodu szczęśliwa.. Zamknięci przez długie tygodnie w naszych wnętrzach, błogosławiliśmy lub nienawidziliśmy nasze mieszkania.. Problemy techniczne.. Naprawdę myślał, że mu się uda ?. Ostatnie życzenie.. Wszyscy dawno w Morfeusza objęciach Ja sam bez kontroli, bez play-backu, bez cięcia Wiem - ile mogę tyle dam wam muzyki, talentu Kiedy inni toną w morzu ekstrementów Ty się nie daj, słuchaj - dzień dla takich jak ty wstaje Korzystaj bo krótki, Bóg dwa razy go nie dajeUwielbiam niedzielne poranki, kiedy wstaje i wiem, że nie muszę się nigdzie śpieszyć..

Żyjemy zdjęciami!Tylko ja i moja przestrzeń.

Udostępnij.. Urządzam ją tak jak chcę i wyrażam w niej siebie tak, jak mam ochotę.. :) Lepsza pogoda na ten dzień chyba nie mogła się trafić!. Już z dzieciństwa pamiętam tę niesprawiedliwość - mój brat zawsze dostawał lepsze zabawki, więcej słodyczy i nigdy nie […]Z marzeń o studiach dziennikarskich zaczęła pisać blog 'Wokół mam'.. Rok temu dodała post ze zdjęciem swojej pierwszej ręcznie wykonaj kartki, okazała się hitem.. O tym, jak na to wszystko znajduje czas i skąd .1 day ago3 days ago1 day ago No jaki głupi.. Myślę, że słowa tej hip-hopowej piosenki idealnie odzwierciedlaj.Tylko ja i moja przestrzeń.. Autor: rysia689 20 kwietnia 2010, 14:22 .. Wiem, że to takie sentymentalne podejście, ale ja uwielbiam patrzeć na naturę w nienaruszonym stanie.. słuchać szumu drzew, pogawędki ptaków, patrzeć na szalone gonitwy wiewiórek i na kolorowe kwiaty na zielonej trawie.. Złe Obrazki 37 .Tylko ja i moja przestrzeń - forum Idealne biuro - dyskusja Zachęcam do dzielenia się ciekawymi pomysłami aranżacji wnętrz.. Dodawaj zdjęcia, fotorelacje i znajdź znajomych.. Po zrobieniu warzywnej sałatki,i przygotowaniu domowych hot-dogów na kolację w końcu mam czas na blogowe sprawy.. poniedziałek, 31 grudnia 2012.Witajcie Kochani!. Nie takie złe to jabłko.. Bo prawdziwa wolność jest w naszym "wnętrzu" .. :) Od razu na początku chcę Wam życzyć duuuużo słodkości w ten mikołajkowy piątek!.

W Krakowie tak się nie da, cały czas ...Tylko ja i moja przestrzeń.

Komentuj fotoblogi innych.. Dziś na profilu KartOlki pokazuje światu swoją twórczość.. Moja żona: 36 lat, pochodzi z biednej rodziny, ogarnęła swoje życie pod kątem zawodowym po związaniu się ze mną - FANPAGE!SPRAWDŹ POPRZEDNI ODCINEK NA KANALE PRZEGRYW :) ja i moja przestrzeń .. Brak postów.. Wszyscy dawno w Morfeusza objęciach Ja sam bez kontroli, bez play-backu, bez cięcia Wiem - ile mogę tyle dam wam muzyki,.Plik Hip Hop Tylko Ja i Moja Przestrzen.mp3 na koncie użytkownika dawidopoczka • folder mp3 • Data dodania: 13 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tylko ja i moja przestrzeń, biorę z niej co najlepsze.. Wiele zwolenniczek przysporzyła jej naturalność i tematy poświęcone problemom matek mieszkających na wsi.. Najnowsze .. Wszyscy dawno w Morfeusza objęciach Ja sam bez kontroli, bez play-backu, bez cięcia Wiem - ile mogę tyle dam wam muzyki, talentu Kiedy inni toną w morzu ekstrementów Ty się nie daj, słuchaj - dzień dla takich jak ty wstaje Korzystaj bo krótki, Bóg dwa razy go nie dajeTylko ja i moja przestrzeń Witam w moim świecie, świecie wariata, człowieka nadaktywnego, niezbyt inteligentnego i nie grzeszącego urodą ani intelektem..

tylko ja i moja przestrzeń, czyli jak ciężko żyć ...Tylko ja i moja przestrzeń, biorę z niej co najlepsze.

Mam mieszkanie 110 m2, które było w 70% opłaconę przez moją mamę.. Nic nie wymyślam ani nie przemawia przeze mnie zazdrość - to sama prawda.. W życiu niczego mi nie brakowało, można powiedzieć że pochodzę z bogatej rodziny.. Nie tylko swojego biura,.. - GoldenLine.plTylko ja i moja przestrzeń - forum Idealne biuro - dyskusja Co do kwiatów ;) To w naszym pokoju (ja i dwóch moich szefów) jest 34 doniczki z kawiatami i z.. - strona 2 - GoldenLine.plJa: 38 lata, jedynak, mam żonę i synka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt