Quiz z historii klasa 6 dział 3

Pobierz

Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 - W obronie granic Rzeczypospolitej - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaStart studying Historia, klasa 6 ,dział 3" w obronie granic Rzeczpospolitej".. Sprawdź swoją wiedzę i przygotuj się z nami do klasówki!. Zacznij uczyć się już dziś przy pomocy fiszek, gier i narzędzi edukacyjnych - całkowicie za darmo.Historia kl 4; Historia kl 4, test z historii rozdział II.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaMiał ktoś sprawdzian z historii klasa 6 książka " Wczoraj i dziś " .. Dział 3 "Odrodzenie Państwa Polskiego" Proszę ,naj 2014-12-11 15:30:20; Ma ktoś może sprawdzian klasa 6 dział 3 nowa era Odrodzenie państwa polskiego?. Z czego powinieneś zaczerpnąć inspiracji do Quizu?Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Wojny polsko-szwedzkie w pierwszej połowie XVII w.. Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "W obronie granic Rzeczypospolitej".Szkoła podstawowa - klasa 6 - sprawdziany z przedmiotów szkolnych, testy z lektur, dyktanda.. Wojny polsko-tureckie 3.. 2017-01-30 17:56:30 Podacie co było na sprawdzianie z klasy szóstej wczoraj i dziś dział trzeci odrodzenie państwa polskiego 2016-11-16 21:20:17 Miał ktoś sprawdzian z historii klasa 6 książka " Wczoraj i dziś " .3..

Powtórzenie - klasa 5, dział III DRAFT.

Inne tryby testu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Klasa 6 Historia.. Dziewanna 5 lat temu.. Test dla szkoły podstawowej .. 0.Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. 1357 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dział: Historia.. 2017-11-08 17:54:42Start studying Historia "Wczoraj i dziś" klasa 5 dział 3 Polska i Krzyżacy.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. - My i historia-Historia i społeczeństwo czy ktoś pisał sprawdzian z historii kl.6 z rozdziału ,, polska złotego wieku '' - na dworze Zygmunta -,, Złoty wiek '' -społeczeństwo polski w XVI wieku -kto rządził w pol 2009-11-12 21:30:38; Czy nadchodzi nowy " Złoty wiek Polski "?. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Udostępnij.. Powtórzenie - klasa 5, dział III DRAFT.. Jeśli tak, to z pewnością bez trudu ukończysz dowolny nasz quiz Historia to kategoria, w której znajdziesz wiele testów i zabaw z zakresu dawnych dziejów Polski i świata.. 2017-06-04 16:38:04Faktycznie takich zadań tutaj w 6. klasie nie dawałem, bo w większości podręczników takie działy są w starszych klasach..

Zdobywaj wiedzę z historii.

Skomentuj.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwie!. Udostępnij.. Opis testu.. Powiem szczerze że mam się czego uczyć są ciekawostki Quizy i RÓŻNE zadania Stronka Fajna Dzięki niej Zawsze z Odpowiedzi mam 4 lub 5 :D jestem Bardzo szczęśliwa że ktoś mądry Stworzył Stonkę .Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dzis klasa 4 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Czy potrafisz rozpoznać polskiego króla na podstawie jego portretu, wskazać słynne zabytki w konkretnym mieście oraz dopasować wydarzenie do daty?. Sprawdzian z geografii dla klasy 6 przygotowany na podstawie.. użytkownik Sprawdziany.. Czy napisałbyś kartkówkę w 6 klasie .Preview this quiz on Quizizz.. Wyślij zgłoszenie .Test z Historii Klasa 6, dział 1 - Narodziny nowożytnego świata.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzian z geografii klasa 6 dział 4 - Gospodarka Europy - Planeta Nowa.. Pytania zawarte w teście.Sprawdzian "W obronie granic Rzeczypospolitej" - test sprawdzający - rozdział 3.. Wejście na stronę sprawdziany.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkownika bez zastrzeżeń i ograniczeń postanowień Regulaminu .Sprawdzian z historii klasa 6 rozdział: walka o odzyskanie niepodległości 2015-09-21 17:27:23; Mieliście może sprawdzian z historii?.

3.Sprawdź swoją wiedzę z historii!

Zawiera nieodpowiednie treści?. Najnowsze Popularne.. Kryzys wewnętrzny Rzeczypospolitej 3.. Zawiera 19 pytań.. Wojny z Rosją 3.. Najnowsze quizy w dziale: Klasa 6Test z podręcznika Historia:Wczoraj i dziś.. Sprawdzian dla klasy 6 z działu 1 pt. Narodziny nowożytnego świata.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wojna domowa i monarchia parlamentarna w Agnlii 4.. Podstawowa jednostka armii rzymskiej to.. prosze o pomoc pilnie .Historia!. Rozpoznaj filozofa po cytacie, dopasuj egipskie bóstwa do ich .Dział 2 Historia klasa 6 powtórzenie przed klasówk .. This quiz is incomplete!. Seriale Emocje .. Zobacz podobne quizy: #6 #do #era #inteligencja #klasa #nicienie #nowa #od #parzydelkowce #parzydelkowcow #pierscienic #pierscienice #plazince #puls #sprawdzian #sprawdziany #test #zycia .. klasa 1 gimnazjum 1 rozdział "Śladami przeszłości" 2010-10-12 18:28:58; Pisał ktoś sprawdzian z historii, klasa 6, podręcZnik "Wczoraj i dzis", dział III?. Skomentuj.. Powstania kozackie na Ukrainie 3.. 2017-12-07 15:27:09; Tajemnice przyrody nowa era klasa 4 sprawdzian dzial 6 mial ktos?. Który znak zodiaku przypominasz z wyglądu i stylu życia?III: W obronie granic Rzeczypospolitej , Klasa 6 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plDajcie mi sprawdzian z historii dla klasy 6 szkoły podstawowej My i historia dział W obronie upadającej Rzeczpospolitej 2010-12-27 12:32:34 Hej.Kto ma książke my i historia historia i społeczeństwo i pisał sprawdzian z działu ''Ku Niepodległej Rzeczpospolitej ?.

SURVEY .quiz dział 1 historia klasa 6. peppaimakapaka 1 rok temu.

Wskaż swoje ulubione serialowe postacie, a ja powiem Ci czego nie lubią w Tobie inni ludzie!. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Barok w Europie i w Polsce 4.. Autor: KamOli .Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Rozwiąż test.. Testy ze znajomości mapy, flag i państw.. Masz świetny pomysł na quiz?. dodano 2021-01-15.Quizlet tworzy proste narzędzia edukacyjne, które pozwolą Ci uczyć się każdego materiału..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt