Opisz ulubione miejsce w mieście

Pobierz

Poznaj podstawowe słówka związane z miejscami, które najczęściej odwiedzamy w miejskiej dżungli wysokich budynków i ruchliwych ulic.. Zawsze się śmieję, że jak wchodzę do biblioteki .Opisz swooje ulubione miejsce w domu np pokój minimum 12 zdańń proszę o pomoc!. Wczoraj wieczorem wraz z grupą przyjaciół wybraliśmy się do naszego ulubionego baru "Modena".. Opisz swoje ulubione miejsce ( chodzi mi tu np. O podworko, park.). w opisie ma sie znalezc: - przedstawienie.. 1. gdzie to jest.. Jest dzika plaża, na której uczą się pływać małe dzieci.Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. prosze o szybkie odpowiedzi!1 1 ocena .. Moim ulubionym miejscem w domu jest mój pokój.. Lektury .. Ten właśnie dom to moje ulubione miejsce , w którym uwielbiałam przebywać ze wszystkich miejscach w których byłam.. Praca powinna składać się z trzech części: 1.wstępu (przedstawienie opisywanego miejsca)Opisz ulubione miejsce w swoim mieście W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Do tego celu wykorzystamy znaną Ci już konstrukcję there is, there are, która opisuje .Dodaj do ulubionych Drukuj.. 2010-02-19 20:38:45; Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce.. Miasto to jest nazywane "polska Wenecją' ze względu na nadrzeczne polozenie i dużę liczbę mostów i kladek..

Opisz ulubione miejsce w swoim mieście.

Treść zadania.. 2004-12-18 01:52:27; W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Jest tam bardzo (jak jest).. Moje miasto to Kraków w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc i budynków najpupalrniejszym miejscem jest wawel oraz kopalnie soli Wieliczka.Zachęcam was do odwiędzenia mojęgo ulubionego miasta .Moje ulubione miejsce.. Tam "czeka" na mnie cudowna Pani Grażynka.. Wybrałam to miejsce (dlaczego,, czemu ci sie podoba).. 2012-01-18 15:44:51; opisz swoje ulubione miejsce używając jak najwięcej przymiotników 2010-12-06 14:11:43; Opisz swoje ulubione miejsce dam nnajj 2011-02-28 17:04:30; Opisz ulubione miejsce?. Moim ul;ubionym miejscem jest (tu wpisz jakie miejsce), ktore znajduje się w (gdzie się znajduje) Bardzo lubie tam przebywać.. poleca82% Język polski .Nov 10, 2021opisz swoje ulubione miejsce w swojej miejscowości i zachęć do do odwiedzenia twojej miejscowości rówieśnika z innego miasta.. Jeśli ktoś lubi sport, może korzystać z boisk, skateparków, a także odwiedzić Stadion Narodowy.. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce.. 2004-12-18 01:52:27; W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Jest w nim mało mebli.. Pamiętam jak ganiałyśmy się po górkach wraz z koleżankami.Miejsce w którym lubię przebywać.. < Poprzednie Następne >.. Moim ulubionym miejscem jest półwysep "Grali" przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Ełku przy ul. Grunwaldzkiej 10 ..

Opisz to miejsce.

Miasto to jest nazywane "polska Wenecją' ze względu na nadrzeczne polozenie i dużę liczbę mostów i kladek.Przydatność 70% Opisz miejsce w naszym mieście, które jest szczególnie atrakcyjne - Łódź.. Każdej jesieni liście robią się kolorowe.. Tym facynujacym miejscem jest kościół, który położony jest ode mnie w odległości 50 m. Łowię tu ryby, patrzę jak trenują żeglarze, kajakarze.. Usiedliśmy jak zwykle przy naszym ulubionym stoliku przy w rogu Sali.Opisz miejsce, które odwiedziłaś w czasie wakacji w formie przewodnika turystycznego.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 4.3.2017 (6:47) - przydatność: 50% - głosów: 8.Miejsce w którym chętnie przebywam jest wyjątkowo ciche i spokojne Tym facynujacym miejscem jest kościół który położony jest ode mnie w odległości m. menu profil.. To miejsce ma wspaniały wystrój inspirowany latami 80 i dusze która jest coraz rzadziej spotykana.. tam robic.. .W itaj w kolejnym artykule z serii angielski od podstaw.. Autor: agusia100812 Dodano: 5.11.2011 (14:24) Opisz swoje ulubione miejsce znajdujące się w najbliższej okolicy (mieszkam w Przemyślu).Możesz wykorzystać poniższe wskazówki.. Ja się wręcz czuję tam, jakbym wchodziła do siebie.. 5 listopada 2001, 0:01 ulubione; Reklama Wojciech Majewski, znakomity pianista jazzowy i klasyczny, kompozytor, wziął na warsztat .Przydatność 55% Opisz miejsce, które odwiedziłaś w czasie wakacji w formie przewodnika turystycznego..

Moim ulubionym miejscem jest mój pokój.

Opisz ulubione miejsce w swoim mieście.. Bardzo lubię spędzać tam wolny czas.. Wrocław, stolica Dolnego Śląska jest jednym z najstarszych i napiekniejszych miejsc w Polsce.. Bardzo lubię tam przebywać.Gdy zawsze wracam do domu ze szkoły to najpierw wchodzę do swojego pokoju,zostawiam tornister, a potem idę na dół aby zjeść obiad .opisz swoje ulubione miejsce 10 zdań .. Moim ulubionym miejscem jest dom mojej babci.. Najpiekniejszymi mostami Wrocławia są: Most .Moje ulubione miejsce .. Język polski.. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce.W tym mieście mieści się wiele teatrów i muzeów.. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów.Opisz Ulubione Miejsce W Twoim Miescie".. Bardzo go lubię, ponieważ jest bardzo przestronny i mogę w nim pozbierać wszystkie myśli.. 2010-02-19 20:38:45; Opisz swoje ulubione miejsce, gdzie chętnie spędzasz czas 2012-01-03 20:18:19; .. Moim ulubionym miejscem jest park można tam poczytać ciekawą książke, pogadać z przyjaciółmi o czym sie chce ,posuchać muzyki, pójść na .Opisz swooje ulubione miejsce w domu np pokój minimum 12 zdańń proszę o pomoc!.

Opisz miejsce które najbardziej lubisz.

U niej zawsze jest spokojnie i cicho.. 2004-12-18 01:52:27; W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów.Przydatność 50% Knajpa - ulubione miejsce młodych ludzi.. A5 2011-03-06 14:43:52; Opisz swoje ulubione miejsce znajdujace sie w najblizszej .Oct 11, 2021Opisz swooje ulubione miejsce w domu np pokój minimum 12 zdańń proszę o pomoc!. Najbardziej uwielbiam kolor czerwony, ponieważ jest jak zachód słońca, albo jak ciepłe serce.. W Warszawie jest również dobrze rozwinięta komunikacja miejska.. Wrocław, stolica Dolnego Śląska jest jednym z najstarszych i napiekniejszych miejsc w Polsce.. W dzisiejszej lekcji opiszemy miasto, w którym żyjemy.. Bezpieczeństwo - to mój dom, to moje miejsce, bez względu na to jak daleko jestem.. Miejsce w którym chętnie przebywam jest wyjątkowo ciche i spokojne.. Bardzo lubię te spotkania, bo zawsze wymieniamy opinie o ostatnio przeczytanych książkach, polecamy sobie nawzajem coś dobrego.. Często, a niemal zawsze idąc na spacer lub do miasta, do sklepu po zakupy zachodzę tam,.Gimnazjum.. Niezależnie od okazji piecze .Opisz ulubione miejsce w swoim mieście.. Jest on koloru jasnozielonego i dlatego czuję się w nim spokojnie.. Mieści się w nim łóżko, dwie komody, szafa, mały fotel, biurko i dwa krzesła.Tak moi mili, to jest moje ulubione miejsce w mieście.. Wieczorami można wyjść do restauracji, klubów, pubów i dyskotek.. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów.. W chwilach, w których muszę pomyśleć lub porozmawiać poważnie na jakiś temat udaję się do mojej babci.. W tym lesie mam wiele wspaniałych wspomnień z mojego dzieciństwa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt