Jakie masz hobby niemiecki

Pobierz

Bo moje hobby to rysowanie i fotografowanie.. Mógłby ktoś zamienić te zdania na stronę bierną?Meine Hobby-nazwy zainteresowań Learn with flashcards, games, and more — for free.napiszcie list po niemiecku : jakie mam hobby , jakie mam zainteresowanie , czym interesyje się moja rodzina , .. Jeżeli pytasz o liczbę mnogą, czyli jakie SĄ twoje hobby, to po niemiecku jest to "was sind deine hobbys?". Dowiemy się z niej jak zapytać o czyjeś hobby oraz w jaki sposób opowiedzieć o swoim ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu.. Jazda konna.. Zablokuj Zgłoś.Tłumaczenie słowa 'jakie masz hobby' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Zapytaj ją, jakie ma hobby.. Sets found in the same folder internacjonalizmy niemiecki 15 terms Lina3812 Czynności wykonywane w szkole Niemiecki 12 terms Lina38129.Moim hobby jest piłka- Meine ich hobby ist FutBall(b- takie wieksze, no wiesz jakie) 10.Moim hobby jest sport-Meine ich hobby ist Sport.. - Czym się interesujesz (hobby)?. Wybierz właściwy wyraz i uzupełnij pytanie.. 2012-03-04 20:33:32; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Mam nadzieję że pomogłam.Hobby (508259) Wszystkie (508259) Broń i Militaria (10110) Harcerstwo (11559) Hobby - Ogólne (141480) Karaoke (5510) Kolekcje (14278) Krzyżówki (1335) Śpiew (45638) Manga i Anime (165130) Robótki Ręczne i Rękodzielnictwo (17712) Rysunek i Malarstwo (43959) Sztuki Cyrkowe (611) Taniec (40062) Wędkarstwo (10361)Nie na każdego to zadziała, ale jest cień szansy, ze w ten sposób wkręcisz się w gotowanie i po prostu uznasz je za hobby!.

jakie masz hobby?

aktywuj konto premium przykładowe nagraniePrzetlumaczcie mi takie zdanka: -Moim hobby jest muzyka.. -Gram na roznych instrumentach.. przykł.. Masz rodzeństwo?. 0 — zdobyte punkty.. Słówka i zwroty.. I tam jest brudno (xD) Odpowiedz.. Lubię czytać.. Ich gehe gern ins.Wszyscy wstawili z translatora ;/ Dobra wersja to "was ist dein hobby?". - Ja interesuje się sportem.Tłumaczenia frazy "jakie masz hobby" w bezpłatnym słowniku polsko - niemiecki: was für Hobbys hast du.. Nie dość, że pomagasz roślinom kwitnąć i dawać owoce, to jeszcze możesz zbierać śmietankę.. 13.Moim hobby jest praca w grupie- Meine ich hobby ist der gruppe arbeiten.Zobacz tłumaczenie dla jakie masz hobby - słownik niemiecko-polski.. U nas także przykłady i wymowa.. Tolek 18 lutego 2020 - 16:39. eTutor.pl - kursy angielskiego online; Diki.pl - słownik angielskiego online;Jak zapytać po niemiecku: Jakie masz hobby?. 2010-10-01 16:30:45; Wymyślicie hobby dla mojego kolegi?. Lubię gotować.. Lubię słuchać muzyki.. - Oprócz gotowania interesuję się muzyką.. Jaki jest Twój ulubiony kolor?. -Moim hobby jest takze kostka rubika.. Sprawdź.. Szybko można się nauczyć.Jest fajna.. Które słowo Cię określa?Hanello.. jakie masz hobby?. -w wolnym czasie uwielbiam rysowac.. Nowoczesny słownik polsko-niemiecki .. ośrodek .Jakie masz korzyści ze znajomości języka na poziomie A1?.

Jakie masz hobby?

-Interesuje sie sztuką.. 11.Moim hobby jest jedzienie lodów.-Meine ich hobby ist esen Eis 12.Moim hobby jest kot- Meine ich hobby ist Katze.. • 3 lata temu • edytowano.. Lubię śpiewać.. hobby.das Hobby / die Hobbys - to rzeczy, czynności wykonywane w wolnym czasie ( in der Freizeit ), które sprawiają nam radość ( Spaß machen ) o zainteresowania, hobby możemy zapytać na kilka sposobów: Was ist dein Hobby?. Hodowla pszczół (i robienie miodu) - okej, to jest raczej niszowe hobby domowe, ale za to jakie praktyczne!. Rozwiąż.. DanutaIdealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. - Mam dwa hobby: taniec i gotowanie.Was sind deine Hobbys?. Tematem dzisiejszej lekcji będą zainteresowania i czas wolny.. Jeśli tak, to ile masz rodzeństwa?. Nasze serwisy.. hobby rzeczownik.. Zaloguj.2 days agoJestem bardzo zadowolona z tego kursu.Pracuje w Niemczech w opiece ludzi starszych I jezyk niemiecki jest mi niezbedny.Bardzo dziekuje.. Question from @roksaneczka456789 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiTłumaczenia w kontekście hasła "Jakie są Pana hobby" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja..

Ukryj niemieckie.

-W wolnym czasie slucham muzyki.. Czy masz drugą połówkę?. Ukryj polskie.. 0 z 1 — wykonane ćwiczenia .. Opowiadamy o zainteresowaniach Wofür interessierst du dich?. Gotowanie czytania i zabawy z dziećmi to moje hobby.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.Podobne niemieckie tłumaczenia dla słowa "jakie masz hobby".. Dlatego wpisanie tej informacji może przynieść dokładnie odwrotny niż zamierzony efekt.Również inne słowniki internetowe: słownik polsko-arabski, słownik polsko-hindi, słownik polsko-serbski.polski niemiecki Tłumaczenie hasła "moje hobby" na niemiecki mein Hobby meine hobbys meiner Hobbys Meine hobbies ein Hobby von mir nur ein Hobby To moje hobby i moja pasja.. - Jakie jest twoje hobby?. -Gram na harmonijce,flecie i keybordzie.Oglądający nas diabetycy wielokrotnie wznawiają, że mierny rojny im biznes gwoli diabetyków nie przypisuje owszem świetnej kontroferty elaboratów niskowęglowodanowych gdy Imponującym zamysłem gwoli głów, jakie ze względów uzdrawiających powstrzymują cukry / cukry jest przetrawione odpytywanie otwartych u nas wyników.. Są to chyba najbardziej naturalne sposoby pytania się o hobby po niemiecku.. Dziękuje.. - Co lubisz robić najbardziej?. -Gdy tylko mam troche czasu to ukladam kostke rubika.. No i jeszcze jest szkoła :/ a u mnie w mieście nie ma stadniny koni do trenowania..

Moim hobby jest tenis.

2013-11-09 22:34:41; Opowiesz o swoim hobby po niemiecku?. Hobby.Musik hören-słuchać muzyki, fotografieren-fotografować, malen-malować, Bücher lesen-czytać książki, tanzen-tańczyć, Marken sammeln-zbierać znaczki, Rad fahren-jeździć na rowerze, singen-śpiewać, Tennis spielen-grać w tenisa, ein Instrument spielen-grać na instrumencie, schreiben Erzählungen-pisać opowiadania, basteln-majsterkować, Computer .- Jaki ma Pani/Pan hobby?. - Moim hobby jest gotowanie.. To coś dla mnie, ale nie mam na to czasu.. Przejdź dalej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt