Jak wypalić obraz płyty gry

Pobierz

Pytania .. Uruchamiamy program i przechodzimy do zakładki : "Narzędzia" a tam "Wypal obraz CD" Wybieramy najmniejszą prędkość nagrywania i klikamy Wypal.. Szkoła - zapytaj eksperta (1032) Szkoła - zapytaj eksperta (1032) Wszystkie (1032) Język angielski (713) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i .Jak wypalić obraz płyty pokaże na przykładzie popularnego programu UltraISO, który w przeciwieństwie do Nero obsługuje więcej rozszerzeń formatów obrazu płyt.. Wybieramy z "Menu" "kreator odczytu" 2.). W dolnej części okna przeglądania kliknij "Otwórz".. Pobrany może zostać od razu nagrany na płytę.. Łukasz Bigo, 05.06.2006, godz. 16:07 .. Szkoła - zapytaj eksperta (1066) Szkoła - zapytaj eksperta (1066) Wszystkie (1066) Język angielski (716) Język polski (156) Matematyka (194) Biznes i Finanse (35905) .Zawartość całej płyty CD lub DVD bywa umieszczana w pojedynczym pliku ISO niczym w poręcznej konserwie.. Wybierz go lewym przyciskiem myszy.. 4.Plik pojawi sie na liście obrazów programu.klikamy na niego i na kreator nagrywania.Przepraszam mam problem mam grę na płycie z innymi grami oraz piosenkami i jak chce uruchomić daną grę wyskakuje mi aby włożył odpowiednią płytę.. Gdy wgrywam do wirtualnego napędu plik MDF wszystko jest ok, tylko przy próbie instalacji wyskakuje błąd.. Można też wypalić obraz na płycie CD/DVD, do tego .Dec 16, 2020Podaj ścieżkę do obrazu dysku z grą..

Następnie obraz gry zostanie dodany do okna nagrywania.

Czy mogę ten folder z potrzebną dla mnie grą zrobić jako obraz płyty aby gra się uruchomiła przez anti-blaxxa.. Obraz ISO zachowuje pierwotną strukturę folderów i plików, więc w razie potrzeby można przygotować nośnik startowy do uruchamiania komputera.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jak dobrze wypalić obraz płyty?. Pytania .. Pierwszym z nich jest użycie zaawansowanego, ale intuicyjnego programu UltraISO.. Podobne artykuł:Najlepiej użyj programu IMGBurn.Wkładasz płytę do napedu odpalasz program i klikasz ikonkę Create Image file from disc.Wybierasz miejsce gdzie ma się skopiować obraz płyty później po skopiowaniu wkładasz czysta płytę i tym samym programem nagrywasz ten obraz płyty.. Polecane zestawy komputerowe; Strona główna..

Dlatego warto tworzyć ich obrazy i zapisywać na dysku twardym.

Postępuje następująco: -Odpalam program (zdjęcie dodałem do tematu.. Jak chcesz dokładną instrukcje(jak nadal nie wiesz o co kaman) to podam ci link z instrukcja(nawet z obrazkami) pomogłem zostaw łapkę w górę :)Dostałem od znajomego obraz pewnej płyty (systemu operacyjnego) na pendrive i chciałbym nagrać go na płytkę ale nie mam pojęcia jak to wypalić.. Gdy wgrywam plik MDS wyskakuję mi błąd: "Plik nie jest dostepny".. Daemon Tools to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD.. Wybieramy rozszerzenie *.mds/*.mdf (równie dobrze może być i *.ccd/*.img/*.sub).. Jeżeli tak to jakimi programami.. Z góry thx.. Porady.. Obraz jest na 100% sprawny.Następnie zlokalizuj obraz ISO do nagrania za pomocą eksploratora plików systemu Windows, a następnie kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Nagraj obraz dysku", aby otworzyć rejestrator z preinstalowanym systemem operacyjnym.. Jeżeli gra, to dużo zależy od tego jak jest skonstruowany instalator, czy ma zabezpieczenia i jakie..

Wybieramy miejsce na utworzenie naszego obrazu i jego nazwę.

Daemon Tools jest bardzo przydatny w przypadku programów lub gier, które do poprawnej pracy wymagają stale umieszczonej w .Istnieją dwa sposoby wypalenia obrazu ISO na pendrivie.. Profil Playstation i klikamy "dalej" 3.). Jeśli tak, zaznacz pole obok "Tak, nagraj te pliki na inny dysk", a następnie kliknij "Dalej".. Ściągnąłem sobie pewną grę z rapida, jest ona w kilku częściach od part01 do part 08 i osoba, która opublikowała tą grę napisała, że aby grę uruchomić należy wypalić obraz płyty na płytę CD, a później zainstalować grę z płyty.Ściąnąłem sobie ostatnio grę Command & Conquer(wszystkie cześci), problem jest taki, że znajdują sie w obrazie płyty, który ma ponad 7GB niebardzo wiem jak to wypalić, a przydałoby się bo za dużo miejsca zajmuje na dysku.. Z góry dzięki za pomoc.. PozdrawiamW celu wykonania kopii posiadanej gry należy: 1.). Pojawi się okienko.. Aplikacja ta posiada interfejs graficzny, ale może być także uruchamiana z wiersza poleceń, przez podanie odpowiednich parametrów.Dziś muszę wypalić płytę i to osobie ważnej, a głupio powiedzieć mu, że się nie da..

Nie wiem teraz, czy...Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak wypalić obraz płyty?

Nie wiem co mam zrobić, więc piszę tutaj.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zainstalowałem BurnAware.. Ponownie przejdziesz przez ten sam proces.AGD Biznes Fotografia i wideo Gry Hosting Internet Komputery Motoryzacja Nauka Rozrywka RTV Sieci .. PlayStation 5 - gdzie kupić?. MK89 ~user .Po zakończeniu procesu płyta zostanie automatycznie wysunięta z napędu optycznego, a kreator zapyta, czy chcesz nagrać te same pliki na inną płytę.. 2.By prawidłowo wypalić należy najpierw ściągnąć ten program Alcohol 120% 3.Po zainstalowaniu klikamy na plik/otwórz i wskazujemy na ściągnięty uprzednio obraz.. Program jest dostępny za darmo w internecie, niestety w wersji testowej (shareware), z ograniczeniem do wielkości pliku ISO - 300 MB.. )Witam Posiadam grę w formacie MDF i MDS i próbuję ją wypalić w Alcoholu120%, ale bezskutecznie.. Działa on jednak niezawodnie, ale jest drogi - koszt to niecałe 100 zł ($30).Za pomocą ultra iso podzieliłbym pliki na dwa foldery (z których potem zrobisz dwa obrazy), te które wyglądają na ważne a mało zajmują wrzucił do obu, a pliki pozostałe podzielił może po prostu alfabetycznie.. Poczekaj, aż się zakręci.. 4 Włóż czystą płytę do napędu optycznego komputera.. Wybieramy naszą nagrywarkę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt