Dzień bezpiecznego internetu prezentacja genially

Pobierz

Szanuj innych w sieci!. Edukacja wczesnoszkolna.. 3.Zadanie w Genially na Dzień Bezpiecznego Internetu Internet jest niezwykle ważny w życiu młodych ludzi.. Spróbuj .Feb 5, 2021Genially jest niezwykle popularne wśród nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej.. Nigdy nie podawaj nikomu swoich haseł!. Zbyt długie korzystanie z komputera, tabletu czy smartfona może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i pogorszyć kontakty ze znajomymi.Oto kilka prostych zasad, które Ci w tym pomogą: 1.. Geniallne lekcje @Geniallne_lekcje.. Tworząc swoje hasła korzystaj z wielkich i małych liter, cyfr i znaków, aby było trudniejsze do odgadnięcia.. Sieciaki.pl to projekt edukacyjny prowadzony od lutego 2005 r. przez Fundację Dajemy Dzieciom Sił.Sposobów na wykorzystanie Internetu jest oczywiście zdecydowanie więcej i coraz więcej.. Nigdy nie podawaj swoich danych w Sieci.. Do celów edukacyjnych masz prawo korzystać z materiałów znalezionych w Internecie, ale koniecznie podawaj źródło ich pochodzenia.. Jan 30, 2022Feb 5, 2021Bezpieczny internet.. W CZASIE ZDALNEJ NAUKI.. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA1.Pamiętaj, by traktować innych z szacunkiem.. Szanuj cudzą własność.. Tworząc swój adres email nie zapisuj w nim imienia i naziwska.. Pamiętaj, że rozmowa to nie tylko mówienie, ale i słuchanie.. Liczba materiałów przygotowanych przez nauczycieli jest imponująca!.

Korzystaj z umiarem z internetu!

Jako nauczyciel widzisz tablice wszystkich swoich uczniów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz śledzić ich postępy.. propozycja biblioteki szkolnej.. 3.Nie reaguj agresją na agresję.. Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 .Nie umieszczaj w Internecie nielegalnych, nieprawdziwych lub niezgodnych z prawem informacji.. Forget going unnoticed, and connect with your audience.Apr 23, 2022Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron WWW w technologii WordPress i grafikiem.. To sprawiło, że w 2019 roku poznałem wyjątkową platformę Genially, dzięki której udaje mi się tworzyć różne interaktywne projekty: prezentacje, gry, grafiki itp.Wykorzystuję je w swoich produktach, a zarazem na swoich stronach WWW.. Wiele się już nauczyliśmy i coraz lepiej radzimy sobie w wirtualnej szkole.. Być może komputery i internet nie są Twoim konikiem, nie poruszasz się biegle w nich.1.. W celu dostosowania planszy do realizowanych przez nas treści, dodajemy swój własny obrazek tła (np. obrazek przedstawiający zwierzęta doDzień Bezpiecznego Internetu - zasoby, materiały!. W tym celu: Odszukaj w sieci rodzaje zagrożeń.. Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Microsoft przedstawia analogową grę Chatterbox dla najmłodszych użytkowników Sieci, a także 8 praktycznych porad, dzięki którym wszyscy .Use Genially to create content that will stun your audience!.

Przed nami tydzień, który upłynie pod hasłem rozmów o cyberbezpieczeństwie, uważności w sieci, wykorzystaniu Internetu do jak najlepszych celów.

Dzięki temu jestem na bieżąco z wszelkimi .. Pakiet składa się 15 części.. Tworząc klasę i pozwalając swoim uczniom dołączyć, każdy otrzyma cyfrową tablicę.. Prezentacja.. Chcąc przeprowadzić wnikliwą obserwację, zapoznaj się z rodzajami zagrożeń.. W grupach uczniowie tworzą plakaty na temat zasad bezpieczeństwa w internecieFilm edukacyjny zrealizowany w ramach projektu Sieciaki.pl.. Po zalogowaniu się i wybraniu opcji CREATE GENIALLY, klikamy kafelek oznaczony jako INTERACTIVE IMAGE 2.. Ostatnio bardzo wiele czasu spędzamy przy komputerze, szczególnie w internecie.. W tej kolekcji znajdują się materiały przygotowane w Genially.. Na podstawie rozmów ze swoimi koleżankami i kolegami spróbuj określić, czy zdają sobie oni sprawę z zagrożeń, jakie mogą pojawiać się podczas korzystania z usług internetowych.. Jak jednak korzystać z zasobów globalnej Sieci w bezpieczny sposób?. Dzięki takim prezentacjom treść zajęć jest uporządkowana i czytelna.KOLEKCJE GENIALLY KOSTKI RUCH ŚWIĘTA i WYDARZENIA Andrzejki Boże Narodzenie, Mikołajki Dni Bezpiecznego Internetu Dzień Kropki Tłusty Czwartek Wielkanoc TABLICE INTERAKTYWNE ZABAWY autor zdjęcia Henryk Gagatek klik klik klik KLIK tej kolekcji znajdują się materiały przygotowane w Genially..

Dzieci dowiedzą się jakie są zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, co to jest netykieta, jakie są zagrożenia oraz poznają właściwe i niewłaściwe zachowania w Internecie.

2.Swoje zdanie wyrażaj, nie obrażając nikogo.. Niektóre z nich będziemy publikować w tym tygodniu!Zbiór prezentacji - tematycznie SUDOKU - kolekcja Tablice Montessori -Pau lina - TRADYCYJNE GRY STRATEGICZNE - M. Błażusiak POLSKI Litery - Zdania, wyrazy, sylaby - DD - Ile sylab, ile głosek, ile liter - DD - Policz sylaby w wyrazach - DD - Z wizytą u literki W - DD - G jak gwiazda - DD - C- jak cebula -DD - Poznaj Alę - ćwiczenia w czytaniu - DDApr 28, 2022Cyberprzemoc Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) - stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe i inne.Ćwiczenie 1.. Nie bój się przyznać do niewiedzy.. Ale czy już umiemy dobrze zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt