Testy z lektury kamienie na szaniec

Pobierz

wg Kmajchrowicz198.Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru c) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu d) wszystkie odpowiedzi są poprawne RozwiązanieCo znajdowało się na Pawiaku?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. 9.Po aferze kopernikowskiej Alek ukrywał na wsi u narzeczonej, Basi.. Przetestuj swoją wiedzę.Sprawdzian z lektury "Kamienie na szaniec" "KAMIENIE NA SZANIEC" - ZADANIE KLASOWE Imię i nazwisko.. "W drugim roku okupacji uruchomili hitlerowcy w Warszawie szereg sklepów wędliniarskich, sprzedających wędliny tylko Niemcom.. to i tak dobry wynik xd.. W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. pytanie 1 z 15.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. 2Test z "Kamienie Na Szaniec " .. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. Rozpoznaj kolory w popularnych metaforach!. Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. wg Iwotym1.. Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Test wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec ..

Takie też są Kamienie na szaniec.

10.a .Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3z głodu w obozie koncentracyjnym od strzału : 6. Ilu więźniów odbito w akcji pod Arsenałem?. Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Kolorowe metafory.. wg Iwotym1.. Kamienie na szaniec - daty Połącz w pary.. 2 miesiące.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Książka ta -tak bardzo popularna, że już dla kilku pokoleń Polaków stanowi lekturę obowiązkową, wynikającą jednak nie z nakazu szkolnego, lecz z czytelniczego wyboru - ma swoją niezwykłą historię.. 2009-10-28 19:52:46; Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

Odpowiedz.. Ten test może Ci pomóc.. Wojsko Polskie.1) "Rudy" to pseudonim: a) Tadeusza Zawadzkiego b) Jana Bytnara c) Aleksandra Dawidowskiego d) Jana Rodowicza 2) Konspiracyjna organizacja harcerska miała kryptonim: a) szare oddziały b) szare grupy c) szare drużyny d) szare szeregi 3) "Kamienie na szaniec" mają cechy: a) legendy b) mitu c) harcerskiej gawędy d) opowiadania 4) Nazwa drużyny bohaterów "Kamieni na szaniec" - Buki to: a .Kamienie na szaniec Test wiadomości z lektury Kamienie na szaniec.. U góry znajdziesz quiz Kamienie na szaniec 1.Kamienie na szaniec - przetestuj swoją wiedzę.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec" xX_Zaczytana_Xx 3 miesiące temu.. Harcerze z Szarych Szeregów byli jak kamienie rzucane na szaniec, ofiara składana w imię odzyskania wolności.. Zobacz: Kamienie na szaniec Aleksandra Kamińskiego1.a) 2.d) 3.b) 4.a) Jan Bytnar -Rudy b) Aleksy Dawidowski - Alek c) Leszek Domański - Zeus d) Tadeusz Zawadzki - Zośka 5.a) 6.b) 7.. Polska Walcząca.. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test.. Żyć i pięknie umierać 8.Afera Kopernikańska w której zasłynął Alek polegała na jego samodzielnej akcji usunięcia niemieckiej tablicy (płyty) z pomnika Mikołaja Kopernika..

Kamienie na szaniec Test.

2011-02-13 20:10:35pustobrzmiących słów; autor pozostaje zawsze w zgodzie z tymi, o których pisze, i z samym sobą.. Na śmierć szli odważnie, wiedzieli, że warto poświęcić życie dla ojczyzny.. Dla zrujnowania Warszawy (dla stutysięcznych rzesz ciągle głodującej ludności, otrzymującej na .24.. Opis testu.. wg Piotrbachonski.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Kamienie na szaniec - daty Połącz w pary.. wg Piotrbachonski.. Kamienie na szaniec Sortowanie grup.Odpowiedz na pytania odnośnie lektury " kamienie na szaniec ".. Szukaj.. A.doc, KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Jakie przezwiaska mieli bohaterowie książki pt."Kamienie na szaniec"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test.. — O kim mowa?Masz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. Rozwiąż test.. 2013-04-04 18:27:46; Pytania z lektury" Kamienie na szaniec", odpowiesz ?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Sprawdź się!. Tromba czy Marcin Dubiel?. Siedziba gestapo, czyli niemieckiej policji politycznej, słynącej z bezlitosnego traktowania więźniów, wprowadzenia metod terroru..

Jak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?

Zapamiętaj!. B.docPytania z lektury Kamienie na szaniec 2010-04-20 23:09:33 Dlacego aleksander dał tytuł swojej książce kamienie na szaniec 2012-12-10 18:11:47 poda ktos wszystkie odpowiedzi z lektury kamienie na szaniec ?. Co znajdowało się w alei Szucha?. Test z lektury: "Kamienie na szaniec" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Alek,Zośek,Rudy Olek,Zosiek,Rudek Olek,Rudy,Zośka Alek,Rudy,Zośka : 8.. Szaniec to barykada, okop lub wał służący obronie.Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Jakim zajęciem zasłynął .. "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. wg Kmajchrowicz198.. Inne tryby testu.. 3 lata.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.. Kamienie na szaniec Test.. 2010-10-09 16:45:38; napisze mi ktoś streszczenie z lektury " Kamienie na szaniec?. Zablokuj Zgło .W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt