Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania wpisz w każdą lukę

Pobierz

Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 4.1.-4.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. A. Some circles are also very large.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Uwaga!. B] However , you won't always find what you're looking for .Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania Wpisz w każdą lukę literę którą oznaczono brakujące zdania t… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wybierz w luki litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno nie pasuje do żadnego.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. (0 - 4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. 2010-01-05 16:28:34; Przeczytaj poniższy tekst.Matura 2017. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. FREUDE AM KOCHEN Meine Schwester, Katrin ist ein .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. THE DOG SUPERHEROPrzeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. RAINING POETRYprzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj wypowiedzi trzech młodych sportowców (A-C) oraz pytania 9.1.-9 .Strona 8 z 14 Zadanie 8.. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.).

He ...Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać .Trwa matura 2017.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga!. Uwaga!. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. A VERY UNUSUAL HAIRDRESSER "How are you?Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1-8.4) literę, którą oznaczona brakujące zdanie A-E, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 8.1.-8.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Zadanie 7 Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do .Strona 12 z 20 Zadanie 8.. Uwaga!. I z nami sprawdzicieW każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. Wpisz w każdą lukę (1-4) literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). jedno zdanie zostało podane dodatkowo .. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; Przeczytaj poniższy tekst.Zakreśl literę A, B, C lub D.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Zadanie egzaminacyjne: przeczytaj tekst , z którego usunięto cztery zdania ..

Uwaga!Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

(0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w luki 1-4 litery , którymi oznaczono brakujące zdania [ A-E] , tak aby otrzymac logiczny i spójny tekst .. Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. (4 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. EXAM TASK Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt