Jak dodać link do prezentacji powerpoint

Pobierz

Na karcie "Strona główna" na pasku wstążki wybierz przycisk "Nowy slajd", a następnie kliknij opcję "Użyj ponownie slajdów" u dołu menu rozwijanego, które się pojawi.Otwórz prezentację i przejdź do slajdu, który będzie zawierał hiperłącze.. Następnie korzystając z przycisku Przeglądaj, należy wskazać lokalizację plikuPrzygotowując prezentację, możemy korzystać z wykresów bezpośrednio w PowerPoint, ale możemy też osadzić wykresy bezpośrednio z Excela.. Zobacz Rejestrowanie pokazu slajdów, aby uzyskać więcej informacji.. W programie PowerPoint kliknij slajd, do którego chcesz wkleić dane skopiowane z arkusza.W PowerPoint zaznacz slajd, do którego chcesz dodać plik, a następnie wybierz pozycję Wstaw > obiekt.. Jednak w tych wierszach pokażemy, jak zrobić to samo, co omówiliśmy, ale zintegrujemy prezentacje PowerPoint.Jak tworzyć muzykę do prezentacji.. Ważne jest, aby określić linię, na której tło pomoże dostrzec informacje mówcy i nie odwracać od niego uwagi.. Wybierz klip audio.Aby to zrobić, otwórz plik prezentacji PowerPoint - jest to plik, z którym chcesz się scalić.. Otworzy się okno konfiguracji zarządzania.Odnosimy się do elementów takich jak filmy, fotografie, tabele, grafika, tweety z serwis społecznościowy itd.. Dobra opcja, gdy używasz muzyki do prezentacji bez słów, ponieważ utwór zagłuszy lub zakłóci głośnik.Jak wstawić wideo do prezentacji PowerPoint..

Link do slajdu w innej prezentacji.

W widoku Normalny zaznacz odpowiedni slajd i kliknij pozycję Wstawianie > Dźwięk.. W prawym górnym rogu kliknij ikonę Udostępnij, a następnie kliknij pozycję Kopiuj link.. Następnie otwórz prezentację w programie PowerPoint na komputerze.. Przechodzimy do zakładki Utwórz z pliku.. Po określeniu pliku najlepiej sprawdzić pole "Link" .Jesteśmy teraz w Excelu.. Jeśli plik znajduje się na Twoim urządzeniu, zostanie wyświetlony monit, aby najpierw przekazać plik do chmury.Otwórz plik w Powerpoint, do którego chcesz dodać link: PowerPoint 2003 i wcześniejsze.. Aby skorzystać z wbudowanej funkcji programu PowerPoint, otwórz prezentację PowerPoint, z którą będziemy pracować, i przejdź do zakładki "Wstaw".. Przejdź do PowerPointa, aby wstawić dane Excela.. Możesz dodać wideo przechowywane na komputerze lub filmy online z serwisu YouTube lub innej platformy przy użyciu kodów do umieszczenia na stronie.Tutaj będziemy Cię jak stworzyć piękny strzałki styl prezentacji PowerPoint, dzięki czemu można go używać w slajdach.. Dodawanie dźwięku do jednego slajdu.. Klikamy funkcję Obiekt w sekcji Tekst.. Przechodzimy do zakładki Wstawianie.. (PowerPoint 2010 i wyżej)Prezentacja PowerPoint z gotowego pliku.. Wszystko to, wraz z dodawanymi przez nas tekstami, da informacyjny plus stronie internetowej jako takiej..

Przed wykonaniem prezentacji z muzyką musisz wybrać odpowiednią melodię.

Tutaj należy kliknąć opcję "Utwórz z pliku" po lewej stronie.. Możesz nawet porównać stronę tak, jak zrobiliśmy z zrzutami ekranu w naszym pierwszym slajdzie.. Nie chcesz, żeby zgubiło się w tle.Również w PowerPoint, podobnie jak w innych dokumentach Microsoft Office, istnieje funkcja automatycznego stosowania hiperłączy do wstawionych linków z Internetu.. Dzięki temu plik PDF jest częścią pliku prezentacji.Można dodać własną narrację lub komentarz do całej prezentacji, rejestrując je na karcie Pokaz slajdów.. Po wybraniu pojawi się okno "Nagłówek i stopka".Po kliknięciu otworzy się osobne okno, aby wybrać wymagany obiekt.. Kliknij pozycję Przeglądarka dźwięków, aby wstawić dźwięk z programu iTunes, lub kliknij pozycję Dźwięk z pliku, aby wstawić klip audio z komputera.. To jest najlepszy sposób na dodanie wideo do prezentacji na Windows i Mac: Dodaj Wideo Korzystając ze Slajdu Zawartości na Mac i Windows.. Kliknij na Hiperłącze przycisk na pasku narzędzi lub wybierz Wstawić > Hiperłącze z menu.. Teraz kliknij ostatnią z 6 ikon na środku slajdu.Jeśli chcesz, możesz też dodać wiele prezentacji do prezentacji.. W tym miejscu znajdź sekcję "Tekst" i wybierz "Data i godzina".. Teraz należy określić ścieżkę do żądanej prezentacji, używając zarówno ręcznego wprowadzania adresu pliku, jak i przeglądarki..

W prezentacji PowerPoint wstaw slajd posiadający symbol zastępczy zawartości.

W oknie dialogowym Wstaw hiperlink kliknij pozycję Strona sieci Web lub Plik.. Do wyboru mamy kilka sposobów na wklejenie tabeli.Przed rozpoczęciem dostosowywania wideo, musisz najpierw dodać je do slajdów prezentacji.. Jest na to kilka sposobów, a wybór sposobu osadzenia danych zależy od tego, jakiego efektu oczekujemy i jak zamierzamy korzystać z przygotowanej prezentacji.. Ja sam korzystam ze sposobu nr 2, ale jeśli znasz lepszy, podziel się w komentarzu .Jak dodać film do prezentacji w programie Power Point?. W oknie PowerPoint na lewym pasku bocznym kliknij slajd, do którego chcesz dodać klip wideo.PowerPoint Porady - Dodanie filmu do prezentacji w PowerPoint /#2/ Opisuje w nim krok po kroku jak dodac link prowadzacy do innego slajdu w naszej prezentacji w programie Office Power Point 2007.Możesz skopiować link do prezentacji i wkleić go do innego pliku udostępnionego lub wysłać pocztą e-mail do adresatów.. W polu Wstaw obiekt wybierz pozycję Utwórz z pliku,a następnie wprowadź lokalizację pliku PDF..

Przejdź do karty Wstawianie i wybierz odpowiedni kształt, który chcesz do niego dodać.

Najpierw upewnij się, że wideo, które chcesz dodać do prezentacji, jest zapisane na komputerze z systemem Windows lub Mac.. Zacznij od skopiowania i wklejenia tabeli do PowerPointa.. Po przejściu do PowerPointa, kliknij prawym klawiszem myszy.. Naciśnij CTRL-C, aby skopiować dane i przenieść je do schowka .. lub kliknij przycisk Przeglądaj,znajdź plik PDF, a następnie wybierz przycisk OK.. Wybierz tekst lub obiekt graficzny do połączenia, klikając na niego.. Następnie przejdź do zakładki "Wstaw" i kliknij przycisk "Link".Wbudowana funkcja programu PowerPoint.. - YouTube.Z tego filmu dowiesz się jak wstawić do prezentacji w Power Point film z You Tube.Jak widać, program Microsoft PowerPoint umożliwia umieszczanie filmów w prezentacji przy użyciu kilku metod, z których wszystkie są dostępne dla każdego użytkownika.. Kliknij przycisk Wybierz, a następie kliknij prezentację lub plik, do których chcesz utworzyć link.Mój pierwszy poradnik.. Wybierz tekst lub obiekt graficzny do połączenia, klikając na niego.Otwórz prezentację programu PowerPoint i przejdź do slajdu, do którego chcesz dodać łącze.. Aby to zrobić, wstaw dowolny link w pełnym formacie do tekstu, a następnie wcń ostatni znak.Przeciągnij wskaźnik myszy przez obszar danych, do których chcesz utworzyć link w programie PowerPoint, a następnie na karcie Narzędzia główne kliknij lub naciśnij pozycję Kopiuj.. Tam zaznacz tekst, obiekt, kształt lub obraz, do którego chcesz dołączyć łącze.. Zmień jego rozmiar, aby nie był zbyt duży i wybierz kolor, który jest widoczny w tle..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt