Uniwersytet rzeszowski rekrutacja krok po kroku

Pobierz

matura europejska EB.. Szkoła Doktorska UR rekrutuje w 17 dyscyplinach naukowych i 2 dyscyplinach artystycznych.. Strona Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu stosuje pliki cookies w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ulepszenia treści poprzez wykorzystanie danych analitycznych i statystycznych.. Krok 5.System rekrutacyjny - wejście.. Krok 3.. Wybór dyscypliny Step 1: Choosing your discipline Wybierz dyscyplinę naukową lub artystyczną , w ramach której chcesz realizować doktorat.. Wprowadź dane dotyczące swojego wykształcenia (np. matura, licencjat).. Tak, istnieje możliwość zakwaterowania w jednym z pięciu domów studenckich.Rekrutacja Polaków: tel.. Krok 4.. Wojciecha Kaftańskiego: "Psychologia moralna emocji podziwu" Uniwersytet; Studenci; Kandydaci; Pracownicy; Badania; Współpraca; Komunikaty; Menu Rekrutacja na rok ak.. Przed rozpoczęciem rejestracji warto zapoznać się z poniższymi wskazówkamiOd 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dyrektywy 95/46/WE ("RODO").. Wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny.. Krok 6.Uniwersytet Rzeszowski - zasady rekrutacji Podstawą rekrutacji na UR Rzeszów są wyniki z określonych przedmiotów maturalnych.. Szczegóły znajdują się tutaj.. +48 17 e-mail: krokiem w procesie jest założenie indywidualnego konta rejestracyjnego, dzięki któremu będziecie mogli nie tylko wprowadzić wasze dane do systemu informatycznego uczelni, ale przede wszystkim na bieżąco sprawdzać proces rekrutacji..

Rekrutacja krok po kroku.

Jak są przeliczane punkty.. Najczęściej zadawane pytania.. Bardzo dokładnie czytaj wszystkie polecenia, jakie będą wyświetlane podczas rejestracji.Rekrutacja krok po kroku Instrukcja wgrywania dokumentów Harmonogram rekrutacji Kontakt do Kolegialnych Zespołów Rekrutacyjnych Wykaz wymaganych dokumentów Informator dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie w roku akademickim 2022/2023 Informator dla kandydatów na studia II stopnia w roku akademickim 2022/2023Krok 1.. ZamknijJul 30, 2020Aktualności Rekrutacja 2022/2023 Rekrutacja krok po kroku Harmonogram rekrutacji Egzamin wstępny - architektura Wymagane dokumenty Wymagania dotyczące zdjęć do Legitymacji Studenckiej Opłata rekrutacyjna Kompetencje cyfrowe Kandydaci zagraniczni (Link zewnętrzny) Studies in EnglishUniwersytet Rzeszowski.. Informator dla kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie w roku akademickim 2022/2023.. Rekrutacja krok po kroku.. Kalkulator punktów.. Krok 2.. Proces rejestracji kończy się poleceniem - ZATWIERDŹ DANE.. Pamiętaj, że nie musisz zakładać za każdym razem nowego, chcąc się zrekrutować na więcej niż jedną dyscyplinę.. Prześlij zdjęcie w wersji elektronicznej.. Poznaj ofertę UR i szczegółowe wymogi kwalifikacyjne.. Uzupełniając dane adresowe należy bezbłędnie podać PESEL, który zazwyczaj staje się loginem.2) wpłynięcie opłaty rekrutacyjnej na konto bankowe Uczelni..

Wojciecha Kaftańskiego: "Psychologia moralna emocji podziwu" Rekrutacja krok po kroku.Uniwersytet; Studenci; Kandydaci; Pracownicy; Badania; Współpraca; Komunikaty; Menu Rekrutacja na rok ak.

Sprawdź, co należy zdać na maturze na wybrane studia.. + 48 17 872 11 82 Rekrutacja cudzoziemców: tel.. Akty Prawne.. Wpisz dane osobowe i kontaktowe.. Wybierz kierunek studiów.. Lista kierunków studiów ułożona jest ALFABETYCZNIE oraz według TYPÓW kształcenia.Uniwersytet Rzeszowski Dział Kształcenia Podyplomowego ul. Pigonia 8 35-959 Rzeszów bud.. Krok 2.. Rekrutacja Opinie o uczelni Prezentacja uczelni Strona uczelni.. Wpisz dane osobowe.. Krok 5.. Czy Uniwersytet Rzeszowski dysponuje Domami Studenckimi?. + 48 17 872 14 00 e-mail: Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej tel.. Informator dla kandydatów na studia II stopnia w roku akademickim 2022/2023.Etap 1.. Załóż indywidualne konto w uczelnianym systemie rekrutacyjnym.. Projekt Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014˗2020.Rekrutacja krok po kroku.. Nie zamykaj okna przeglądarki.. matura międzynarodowa IB.. Pamiętaj, że nie musisz zakładać za każdym razem nowego, chcąc się starać przyjęcie na więcej niż jeden kierunek studiów.. 3) zaakceptowanie przez Uczelnię dostarczonego zdjęcia kandydata..

G1 (Biblioteka), pokój nr 52Rekrutacja krok po kroku > Studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie > Studia drugiego stopnia; Informator dla kandydatów; ... Święto Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Dowiedz się: na ile uczelni można aplikować.Witamy w serwisie rekrutacyjnym na studia podyplomowe i kursy Uniwersytetu Rzeszowskiego STUDIA PODYPLOMOWE i KURSY Do wypełnienia formularza prosimy przygotować: dowód osobisty, dyplom ukończenia studiów wyższych.. Wykład dr.. Możesz przystąpić do postępowania rekrutacyjnego na dwie lub więcej dyscyplin.UWAGA: Proces rejestracji składa się z kilku kroków, które muszą być wykonane w sposób ciągły.. Krok 3.. Załóż indywidualne konto w uczelnianym systemie rekrutacyjnym.. Harmonogram rekrutacji.. Krok 4.. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.. Dane teleadresowe: 35-959 Rzeszów, ul. Rejtana 16c, (+17) 872 10 00, .. Krok 1.. Poniżej prezentujemy ofertę edukacyjną wybranej przez Ciebie Uczelni.. Przeliczanie ocen z matur.. Kontakt do Kolegialnych Zespołów Rekrutacyjnych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt