Sprawdzian z treści hobbit

Pobierz

1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. Olsztyn.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Justyna Pajdak.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Komentarze sameQuizy: 0 Masz świetny pomysł na quiz?. Morąg.. Tolkien).. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów tworzących kompanię Thorina i towarzyszącego im hobbita nazwiskiem Bilbo Baggins do zajmowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu odzyskania zagarniętych skarbów i .Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. W jaki sposób zginął smok Smaug?.

Zawiera nieodpowiednie treści?

Test zawiera 30 pytań.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. Jakie nazwisko nosił Bilbo.. Tolkiena.. Test składa się z 12 pytań.. Załóż własny blog!#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem biogensihyd65 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/sGfcLPlik sprawdzian z tresci hobbit czyli tam i z powrotem.zip na koncie użytkownika gallodibuja • Data dodania: 23 sty 2015.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Rozwiąż quiz!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

5.yyy .. "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Kto towarzyszył, krasnoludom w .. Co Hobbit znalazł w ciemnościach.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Szukaj.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Sprawdzian z treści lektury "Hobbit" Sprawdzian z "Hobbita" 1.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. .Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:(4/17) "Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Podczas wieczerzy Elrond orzekł, że miecze Gandalfa i Thorina, które zabrali z jaskini trolli, zostały wykonane przed wieloma laty przez elfów.. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?

Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Test: Tolki9en nie zajmował się: a) językami klasycznymi b) językoznawstwem porównawczymSprawdzian z treści lektury "Hobbit" Ewa Rudnicka.. Tolkiena.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Skomentuj.. Jakiego koloru była rzeka w Mrocznej Puszczy?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:#szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit pardquarlinkga40 : szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit Pod tym linkiem znajduje się plik: om.gy/i03IDHobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Wyślij zgłoszenie.. + Dodaj quiz .Test jest króciutki i prosty.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?

Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. Lektury 5 lat temu.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt