Opis drogi niemiecki ćwiczenia

Pobierz

Zapraszam do oglądania.. Ciekawe ćwiczenia interaktywne na lekcję języka niemieckiego, pomoce naukowe niemiecki.. Następnie JOIN a GAME lub DOŁACZ do GRY.. Pytania i odpowiedzi: Sagen Sie mir bitte, wo ist….1 Co to są przysłówki miejsca i do czego ich potrzebujesz?. Nie raz wyjeżdżając na wczasy zdarza nam się zgubić.. Wystarczy tylko kliknąć "rozpocznij naukę" i przejrzeć zebrany materiał.Das ist Deutsch!. 2 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeń, Zeszyt ćwiczeń .. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. słówek 4.. AKI Arkadiusz Gerlic.In czytanie, moje materiały, mówienie, niemiecki A2, niemiecki B1, pisanie, sposoby na naukę.. Kartkówka odbędzie się 22.05.2020 o godzinie 8.30 na platformie quizizz.. Dodaj do Moich książek .. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Pytanie o drogę niemiecki Chcesz dowiedzieć się, jak powiedzieć po niemiecku "Szukam tego adresu", "Czy to daleko stąd?. Autorzy: Jolanta Kamińska.. Nauczymy się również słownictwa .. 24 Opisywanie drogi | Deutschtrainer | Nauka niemieckiego z DW.środki lokomocji, opis drogi, obiekty w mieście Połącz w pary wg Schatzwlodaw Klasa 8 Niemieckim Wytęż wzrok Rysunek z opisami wg St122 Klasa 2 Opis Ułóż zdania, opis osób, niemiecki Brakujące słowo wg U85763998 Wie soll ich gehen?. W wolnym czasie gram w squasha..

7.Opisywanie drogi - Niemiecki od podstaw.

Powinieneś przejść przez most, a następnie iść ok 300 metrów prosto przez park.. Fiszki można przeglądać z polskiego na niemiecki lub z niemieckiego na polski.. test matura nauka języka angielskiego hiszpański język włoski nauka rosyjskiego piosenki z tłumaczeniem film rosyjski ćwiczenia włoski .Zeszyt ćwiczeń.. Fiszkoteka to idealne miejsce np. aby opanować opis drogi po niemiecku.. Najpierw w lewo, potem prosto i na drugim skrzyżowaniu w prawo.. W tym filmiku poznasz słownictwo związane opisywaniem drogi w języku niemieckim.. Od czterech lat uczę tego języka.. Nagrania pochodzą z płyty Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: Entschuldigen Sie Wissen Sie wo gibt es hier Kunstraum Kreuzberg?. Wydawnictwo: Nowa Era.. Na początek warto poznać, moim zdaniem, najważniejsze niemieckie znaki drogowe.. 3.3 Do wyrażenia kierunku do mówiącego (skąd?). Należy wpisać w GOOGLE QUIZIZZ 6.. Przepraszam, czy wiecie Państwo gdzie znajduje się tutaj galeria sztuki .. Podczas dzisiejszej lekcji angielskiego nauczymy się jak pytać o drogę oraz jak ją wskazywać kiedy ktoś się nas o drogę zapyta.. Połącz opis drogi z jego odpowiednikiem w języku niemieckim.Rozwiązanie zanotuj w zeszycie.. Swoją wiedzę ze sposobów pytania o drogę po niemiecku możesz sprawdzić w ćwiczeniu - słuchanie.Poznaj niemieckie słówka..

"?Start studying Niemiecki - opis drogi.

W ramach zajęć online przygotowałam dla moich studentów troszkę wiedzy do tematu: najważniejsze niemieckie znaki drogowe.. Ćwiczenia online z języka niemieckiego, nauka niemieckiego przez internet za darmo.. Przepisz lub wydrukuj i wklej słówka do zeszytu.. Rok wydania: 2018.. 4 Podsumowanie 5 Przysłówki miejsca - ćwiczeniaWskazywanie drogi po niemiecku: Zuerst gehen Sie geradeaus/die Straße entlang [Czyt.. 3.2 Do wyrażenia kierunku od mówiącego (dokąd?). Cwiczenie.. 2 Co jeszcze musisz o nich wiedzieć?. ", "Czym mogę tam dojechać?. Cała płyta dostępna TU - kliknij tu!. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką .Plik opis drogi niemiecki cwiczenia.zip na koncie użytkownika kaitolovespepper • Data dodania: 12 mar 2015.. Ćwiczenia na słuchanie i czytanie niemiecki, ćwiczenia gramatyczne.Opisywanie drogi - Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - gerlic.pl - YouTube.Awaria na drodze; Opis rodziny; Opis miasta; Opis siebie; Opis przyjaciela; Opis wakacji Menu Toggle.. Przygotuj się do Kartkówki z ww.. Gehen Sie geradeaus über die Brücke, Proszę iść prosto przez mostPytanie o drogę po niemiecku jest dość łatwe, natomiast zrozumienie odpowiedzi, jeśli ktoś mówi szybko lub niewyraźnie to już trudniejsza sprawa..

3 Jakie są przysłówki miejsca w niemieckim?

Opis wakacji letnich; Wakacje nad morzem; Wakacje w górach; Opis ferii zimowych; Opis hobby; Opis mieszkania; Opis pokoju; Opis dnia; Opis wczorajszego dnia; Opis pogody; Pytanie o drogę; Słówka i zwroty Menu Toggle.. Najpierw przez ulicę, potem przez rynek i w pierwszą ulicę w lewo..

Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?

Najpierw obok przedszkola, potem prosto aż do poczty.Lekcja 14 - Droga / zapytanie o drogę / liczebniki porządkowe.. Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń str. 72 ćw.. Po przejściu tej drogi, restaurację "Pomiędzy drzewami" zobaczysz po swojej prawej stronie.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Od czterech lat uczę tego języka.. Pory roku; Miesiące; Dni tygodnia; Godziny; Kolory po niemieckuJęzyk niemiecki, droga, pytanie o drogę po niemiecku, słownictwo z języka niemieckiego, zwroty podstawowe z tłumaczeniem Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. : gejen zi di erste/cfajte/dryte sztrase reśts/lynks ] - Proszę skręcić w pierwszą/drugą/trzecią ulicę po prawej/po lewejZbiór fiszek "pytanie o drogę niemiecki" pozwoli zaznajomić się z przydatnymi sformułowaniami, niezbędnymi podczas podróżowania po Niemczech.. Nauczysz się również mówić o swoim zawodzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt