Przeczytaj tekst wpisz na jego podstawie brakujące informacje w tekście w języku polskim

Pobierz

Pomóżcie jej to zrobić.Question from @Selwia93 - Liceum/Technikum - Język angielski.. Czytaj uważnie wszystkie .Należą do nich: patriotyzm, waleczność, odwaga, męstwo, honorowość, umiejętność zjednoczenia się przeciwko wspólnemu wrogowi, gościnność.. Zaloguj.. Swoje odpowiedzi wpisz w oznaczone na arkuszu miejsca.. Kgombarczyk February 2019 | 0 Replies .Przeczytaj tekst z którego usunięto pięć zdań.. Skrytykował wady, które przyczyniły się do upadku Rzeczpospolitej, oraz wskazał to, co było dobre i warte podziwu.. Wpisz w każdą lukę ( 8.1.-8.3.). Przyglądał się zmieniającym się kolorom lasu,Przeczytaj tekst i wypisz brakujące litery w wyrazach.. Rozwiązania pozostałych zadań zapisz starannie w wyznaczonym miejscu.. Zdania muszą być w stronie biernej.zwracał uwagi, że wszyscy już wsiedli na rowery i pojechali w dalszą drogę.. Gospodyni chciała policzyć swój dobytek.. Uwaga!. Napisz plan wydarzeń książki ,,Chłopcy z placu broni" Answer.. Kinga DuninPrzeczytaj tekst i na jego podstawie zapisz w zeszycie kilka argumentów, których można by ułożyć w rozprawce zatytułowanej "Jak nowoczesne technologie zmieniają życie młodzieży?". Przedmiot.. Logowanie.. We wskazówce jest transkrypcja (na egzaminie jej nie będzie).. Napisz jak nazywają się dzieci podanych zwierząt.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. 1 p.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj uważnie tekst i uzupełnij brakujące informacje.

Wiele razy przyjeżdżał tu z mamą i tatą.. D. rubryka w gazecie.. Przedmiot: Język angielski.. Wybierz właściwe dokończenie zdania.. Uwaga!. teocentryzm (Bóg w centrum zainteresowania sztuki) 2. twórczość anonimowa 3. w literaturze dominacja łaciny 4. antropocentryzm (człowiek w centrum zainteresowania sztuki) 5. ideałem twórców asceta i święty 6. naczelne hasło .memento mori .. B. zła wiadomość.. przeczytaj tekst i wstaw brakujące fragmenty w dobre miejsca.. Jeden fragment nie pasuję do reszty.. Ja podstawie tekstu ( s. 42 ) i mapy uzupełnij brakujące podpisy w legendzie.. Adam Mickiewicz przedstawił złożony obraz tej warstwy społecznej.. Język angielski.na naklejkę KOD UCZNIA PESEL Egzamin ósmoklasisty Język polski DATA: 15 kwietnia 2019 r. GODZINA ROZPOCZĘCIA: 9:00 CZAS PRACY: do 180 minut Instrukcja dla ucznia 1.. Uwaga!. Rejestracja.. Jechał jednak dalej, bo znał trasę do odległego o 2 kilometry Uroczyska Kruczek "na pamięć.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Question from @PBuster - Szkoła podstawowa - Matematyka.. Pomyłki przekreślaj.. 1 p. Kaczka dziennikarska to A. dłuższy artykuł w gazecie codziennej.. Wpisz na jego .. 1. tymczasowychFragment w tekście: "Camp World Village is currently hiring temporary staff for this Odpowiedź na zadanie z Repetytorium 8..

Przeczytaj tekst wyszukaj w nich odpowiednich informacji i uzupełnij zdania proszę Answer.

Wracaj do treści poleceń tyle razy, ile będziesz tego potrzebował.. Question from @Stefa1011 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Tylko w gaju i około rzeczki W łozach, błyskały wilcze oczy jako świeczki; A dalej, u ścieśnionych widnokręgu brzegów, Tu i ówdzie ogniska pastuszych noclegów.. Książki.. Wybrana książka: Repetytorium 8 (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: 8 szkoły podstawowej.. Gdy w końcu ruszył, za zakrętem już nikogo nie było widać.. Wszystkie zadania odnoszą się do tekstu.. Przeczytaj uważnie tekst i uzupełnij: Na wiejskim podwórku były zwierzęta: gęsi i kaczki, kury i indyki, krowy i konie, kozy i króliki.. Sklep.. pamiętaj o śmierci.. Zadanie 15. wymaga od Ciebie zredagowania ogłoszenia.Jan 2, 2021Przeczytaj poniższy tekst i na jego podstawie uzupełnij informacje dotyczące budowy i czynności życiowych grzybów.. 5.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. POMOCY!. 7. w literaturze wzrost znaczenia języków narodowychNa podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). odpowiadające jej zdanie (A-E).. Zarejestruj.. Powodzenia!. Strona 65.. Wir arbeiten an verschiedenen Techniken in 3 Gruppen.Ja podstawie tekstu ( s. 42 ) i mapy uzupełnij brakujące podpisy w legendzie..

Przeczytaj poniższy tekst i na jego podstawie uzupełnij informacje dotyczące budowy i czynności życiowych grzybów.

C. nieprawdziwe informacje rozpowszechniane przez dziennikarzy.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Ewentualny brak stron lub inne usterki zgłoś nauczycielowi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i wykonaj zadania (od 1 do 5).. pokaż wskazówkę » A. B.Przeczytaj podany tekst tak, abyś prawidłowo wykonał poszczególne zadania.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Do podanych czasowników dopisz po dwa dopełnienia i okoliczniki.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w luki(1-5) litery,którymi oznaczono brakujące zdania(A-G),tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.uw aga 2 zdania są podane dodatkowo.I nie pasują do żadnej luki.. Adam Mickiewicz Pan Tadeusz Księga ósma Zajazd Mrok gęstniał.. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 27 stronach są wydrukowane 22 zadania.. Skorzystaj z tekstu i mapy w podręczniku .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.10.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Podczas II wojny światowej narodziło się zjawisko kolaboracji z wojskami okupacyjnymi.1.. Czy mógłby ktoś spojrzeć na te 6 pytań i poprawić ewentualne błędy..

Luki należy uzupełnić w języku polskim.

Uzupełnij w dzienniku nastolatki luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Question from @Wika200411 - Szkoła podstawowa - Polski6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt