Uzupelnij e mailu luki zgodnie z trescia tekstow 1 i 2

Pobierz

Kalendarz ósmoklasisty.. Britain has always been a society of mixed races.Pytania i odpowiedzi o Gramatyka i Ortografia w kategorii Nauki.. Możecie sprawdzać u mnie na koncie.Przeczytaj teksty 1. i 2.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstu z zadania pierwszego ZADANIE EGZAMINACYJNE.. Przeczytaj tekst obok.. Subject: Exam .Jun 6, 2022Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij poniższe zdania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1563) Szkoła - zapytaj eksperta (1563) Wszystkie (1563) Język angielski (822) Język .Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. Feb 26, 2021Przeczytaj teksty 1 i 2 Uzupełnij luki w e-mailu zgodnie z treścią tekstów możesz wpisać od 1 do 3 wyrazów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Articles Register ;Pytania wynikające z tekstu, uzupełnianie zdań, luk.. )polecenie 6a i 6bangielski6b E PRZYGOTUJ SIĘ!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. ŚRODA.. Luki należy uzupełnić w języku polskim..

Uzupełnij w emailu luki zgodnie z treścią tekstu.

C.so Proszę o szybką odpowiedź daję naj Recommend QuestionsFeb 3, 2021Oct 25, 2021Zadanie 6.. Właśnie przezprzypadek trafiłem .Nov 2, 2020Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Liczba zadań: 9.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Agnieszka 4746 11 Polub to zadanie 10.1. czwartym Fragment: *il est situé au quatrième étage (il y a un ascenseur) (*znajduje się on na czwartym piętrze (jest winda))Uzupełnij w e-mailu luki 1_4 zgodnie z treścią tekstu obok.. Testy zadania.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. O egzaminie ósmoklasisty.. Dla ucznia.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Luki należy uzupełnić w języku polskim .. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zapisz odpowiedziw zeszycie.Od: Bartek Do: AdrianaTemat: Kurs internetowyCześć Adriana!Wspominałaś ostatnio, że chcesz zapisać się na jakiś kursinternetowy dotyczący polepszenia zdrowia.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47; Uzupełnij luki: 2011 .Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów..

... Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Ćwiczenie 5b /99.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. ZalogujSzkoła podstawowa Język francuski Przeczytaj teksty 1. i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Pierwsza to 1 Potrzebujesz do niej płytek z literami, planszy i znajom bo w pojedynkę nie ma zabawy.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. ZalogujPrzeczytaj teksty 1. i 2.. Mam kill sprawdzonych metod.. Text 2. mail do Suzie Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Luki należyuzupełnić w języku polskim.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. 1. pokaż odpowiedź 2. pokaż odpowiedź 3. pokaż odpowiedź Udostępnij- szkoła podstawowa Przeczytaj teksty 1. i 2..

Uzupełnij w e-mailu luki 4-6zgodnie z treścią tekstów A i B w ćw.

Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Możesz też skorzysi z wersji 2 i wtedy nie potrzebujesz nic,Przeczytaj teksty 1 i 2.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 2011-09-18 15:50:51; Przeczytaj plan szkolnej wycieczki i uzupełnij tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 12.1.-12.3. zgodnie z treścią tekstu.Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. She asked her mom to read her a story.Oct 11, 2021Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. LoonySkamander ja odpowiedziałam na to poprawnie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Uzupełnij luki 1-3 w e-mailu do Nicoli zgodnie z treścią tekstów.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Tekst uzupełniający luki zapisz w zeszycie Proszę o pomoc na już!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.Zadanie 12.. Arkusze egzaminacyjne.. Przeczytaj tekst.. Pytania .. Cześć Zuza, pewnie wiesz, że uwielbiam grafikę komputerową, dlatego moi rodzice zrobili mi niespodziankę i wyjechaliśmy na weekend do Włoch, do Perugii, gdzie odbywał sięPrzeczytaj ponownie ulotkę z zadania 2 oraz poniższą wiadomość i uzupełnij w emailu luki zgodnie z treścią obu tekstów strona 21 Unit 4 książka o nazwie repetytorium ósmoklasisty część pierwsza..

Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.

W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt