Opis ulubionego sklepu po angielsku

Pobierz

ma być to miś.. Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po angielsku?. Bo ja nie bardzo umiem sama pisać po angielsku tego typu wypracowania.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. to ma być na jutro na kartce dużej z brystolu albo innej.. Pochodzi z Polski.. jest biały.. Język angielski.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. .Opis Choinki Co roku, cała moja rodzina jedzie do sklepu wybrać choinkę do naszego domu.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Justin Bieber was born on March 1, 1994 in London, Ontario.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Są rzeczy, które też możesz otagować Krotki opis ulubionego filmu po angielsku?. opis wsi lub ulubionego miejsca Nie chce mi się.. Jest niskiego wzrostu i jest szczupły.Opis nauczyciela po angielsku - wzór Opis nauczyciela po angielsku przykład 1.. (Mój ulubiony sklep to.). The shop is offering clothes,food,toys(sklep ma w ofercie ubrania,jedzenie,zabawki) electronic shop(sklep elektroniczny) The shop is in tow centre(sklep jest w centrum) The shop is by my house (sklep jest niedaleko mojego domu)Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film.. Urodził się 3 grudnia 1977r..

Oprócz: Opis ulubionego sklepu po angielsku.

I always have cereal for breakfast.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. clothes shop - sklep odzieżowy.. Her nose is always wet and cold.Mam napisać na angielski mojego ulubionego wykonawcę,pomocy?. gimnazjum-klasa-3.. corner shop - sklepik na rogu.. Największą zabawę mają dzieci.Opis ulubionego sklepu po angielsku.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Jest polskiej narodowości.. charity shop - sklep z rzeczami używanymi, którego dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. 0 Gość Nie Kwie 27, 2008, 19:41.. Wytryski fontanny zsynchronizowane są z muzyką, cały program trwa kilka minut.. W tym roku, po raz pierwszy wybraliśmy choinkę bardzo chudą.. Wieczorem, po zmierzchu na placu przed budynkiem ciągle jest dużo ludzi którzy odpoczywają oglądając fontannę i słuchając muzyki..

Opis ulubionego sklepu.

zadanie dodane 7 stycznia 2011 w Język angielski przez użytkownika andzela2010sweet (-510) [Szkoła średnia] angielski;Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: literatura dziecięca praca magisterskachain store - sklep należący do sieci handlowej, sieć domów towarowych.. bardzo chcę mieć 6 albo 5. a nasza pani jest wymagająca.. Nasza choinka jest bardzo gęsta, lecz nie jest rozłożysta.Moje posiłki.. Mieszka w Wiśle ze swoja rodziną.. Zawsze wybieramy jak największą, najbardziej gęstą i najbardziej rozłożystą.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. a tutaj polecenie z książki po polsku: Napisz o .Opis dnia po angielsku: Alex Alex: poranek.. Załóż własny blog!Tłumaczenie: Moja ulubiona gwiazda sportu - Adam Małysz Adam Małysz jest moją ulubioną gwiazdą sportową.. She wore typical clothes that old people usually wear.Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. 0 aanitka19 (Gość) Nie Paź 21, 2007, 17:46.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 85% Zaproszenie; 87% My first .napisz opis po angielsku ulubionego zespołu muzycznego lub..

Opis filmu po angielsku.

Jest słynnym sportowcem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt