Szatan z vii klasy test znajomości lektury

Pobierz

Z boskiej komedii Dantego 2. wyjaśnił zagadki znikających drzwi z domu Staszka Burskiego.. odnalazł brakujących pieniędzy w księgach rachunkowych.. wg Michalniedzwiecki.. wyjaśnił sprawy skradzionego pióra.. Główny bohater powieści nie odkrył metody odpytywania uczniów przez historyka.. Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Test znajomości lektury: "Szatan z siódmej klasy" - wersja B Popularne.. Matematyki Polskiego Historii Jak miał na imię profesor i jego brat ?. Profesor Paweł, brat Iwo Profesor Kuba, brat Zbyszek Kto miał być pytany?. Adam Cilanowski Adam Cisowski Kim był profesor Gąsowski (czego uczył) ?. Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.. Najpierw harcerze, potem ksiądz 10.. Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Nikt nic nie ukradł.. Pytanie 1.Test ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze .Język polski, Karty pracy ,,Szatan z VII klasy" - sprawdzian znajomości lektury Sprawdzian znajomości lektury ,,Szatan z VII klasy" K. Makuszyńskiego Imię i nazwisko………………………………………………………………… 1..

Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.

(o Hannibalu) 2.Kto był ulubioną postacią historyczną profesora Gąsowskiego?Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. W dniach od 01 do 03 czerwca 2022 uczniowie klasy VIIa i VIIb oraz z VIIIa i VIIIb wzięli udział w trzydniowej wycieczce do Zakopanego.. Wyjazd odbył się .Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.. Pamiętnik księdza 5. ,,Strzeżcie się domu" 6.. Adaś dowiedzial się, że na drzwiach były wskazówki z: a) opowieści księdza Kazuro, b) opowieści miejscowej ludności,Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Ten obcy - test znajomości lektury Tajemniczy ogród - test znajomości lektury .. Test: Cisowski uczęszczał do gimnazjum w: a) Lwowie b) Krakowie c) Wilnie d) Warszawie Rozwiązanie - Kazuro to nazwisko: a) szkolnego kolegi Cisowskiego .Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Ilość pytań: 15 Rozwiązywany: 172912 razy.. "Szatan z siódmej klasy" bohaterowie główni, drugoplanowi i epizodyczni Sortowanie według grup.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Szatan z siódmej klasy - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Rozwiąż test Powiązane z testem z Szatana z siódmej klasy Trudny test z Szatana z siódmej klasy Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?.

Szatan z siódmej klasy.

Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szatana z siódmej klasy.. Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. a) Adam Gąsowski b) Adam Cisowski c) Karol Cisowski 2) Kto jest autorem powieści ?. Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, c) weterynarza, d) policjanta.. Opublikowano: 26 luty 2010 | kared | Drukuj | E-mail | Odsłony: 275059.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jak miał na imię główny bohater ?. Jeden ze złodziei, podającym się za malarza 8.. Tagi dla tego testu: #zagadki #miło .Preview this quiz on Quizizz.. Klasa 6 Polski.Rozwiąż test!. Janek .. Wymień wszystkich bohaterów lektury " Szatan z Siódmej Klasy " 2010-05-17 16:51:28; Krzyżówka dotyczące lektury,, Szatan z siódmej klasy" , Pomożecie ?ROK SZKOLNY 2020/2021 Karolinie Siwek i Emilii Bieżyńskiej nagrody w V edycji konkursu ZALOGOWANI Oskarowi Perkowi.. Test składa się z 12 pytań.. Kwiz ze znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy"Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..

Znajomość lektury Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury.

Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. tytułu Mistrza Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychKlasa 6 Polski.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić.. "Szatan z siódmej klasy" - zagadki, które rozwiązał Adaś Koło fortuny.. Profesor Paweł, brat Iwo.. Jak miał na imię profesor Gąsowski i jego brat?. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowaTest ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Test znajomości lektury: "Szatan z siódmej klasy" - wersja A Popularne.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Jan Brzechwa Kornel Makuszyński Jak miał na imię główny bohater ?. Kim był: a/ Iwo Gąsowski………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………….. b/ Staszek Burski……….………………………………………………………………………Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .b) był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina..

Do której klasy chodził Adaś?

Played 33 .SZATAN Z 7 KLASY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc, SZATAN test.doc .. Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury Pobierz folder; Zachomikuj folder; 2; 0; 0; 0; 2 plików 54 KB bezpośredni link do folderu.. a) Kornel Makuszyński b) Henryk Walezy c) Rafał Kosik 3) Czego uczył pan Gąsowski ?. Pytania do lekturyPowiązane z testem z Szatana z siódmej klasy.. Jak miał na imię i nazwisko główny bohater książki?. Ilość pytań: 15 Rozwiązywany: 172922 razy.. Następny artykuł.Kto napisał ,,Szatan z siódmej klasy'' ?. Fiołkowe 7.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Quiz - Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "Szymi55 zapytał(a) 16.07.2013 o 15:53: 1. a) Matematyki b) Geografii c) Historii 4) Ile lat miał Adam ?Odpowiedzi: 1.. Znalazł go przypadkiemZebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Oct 12, 2021Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Szatan z siódmej klasy.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt