Przeczytaj uważnie podany fragment a następnie własnymi słowami

Pobierz

Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu.. Stanisław Wyspiański Wesele Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono….Testy zostały dostosowane do pracy online: ABCD.. W jaki sposób powinno się głosić Dobrą nowinę (Ewangelię) , jak to rozumieć, czy chodzi tu .Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile cię poproszono.. Anna BąkiewiczZadanie: przeczytaj uważnie poniższy tekst, a następnie wykonaj związane z nim zadania odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami, chyba Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Cytuj tylko wtedy, gdy wymaga tego polecenie.Przeczytaj uważnie poniższy tekst, a następnie wykonaj związane z nim zadania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Agnieszka Krzemińska, Sercowe sprawy Opiewane przez poetówPrzeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/proszony..

Przeczytaj uważnie podany tekst, a następnie rozwiąż zadania.

Zadanie 1.. Odpowiadaj własnymi słowami.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że….. Bardzo proszę o przetłumaczenie tego tekstu na niemiecki Środowisko naturalne jest naszym wspólnym dobrem,żeby służyło nam jak najdłużej, musimy o nie zadbać.Test składa się z 20 zadań otwartych dotyczących załączonego fragmentu książki Zofii Szmydtowej.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony.. • Na ostatniej stronie zamieszczona jest lista lektur obowiązkowych.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. SKIERKA i CHOCHLIK .Strona 2 z 21 MPO_1P Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Na ostatniej stronie zamieszczona jest lista lektur obowiązkowych.. Zadanie 1.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona (-ny).. Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Odpowiadaj tylko na podsta­wie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej..

Odpowiadaj własnymi słowami.

W zadaniach zamkniętych wybierz tylko jedną z zaproponowanych odpowiedzi.. Olaf Szewczyk, Co nam zrobił GutenbergPrzeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Cytuj tylko wtedy, gdy wymaga tego polecenie.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Odpowiadaj własnymi słowami.. O PATRIOTYZMIE I NACJONALIZMIE 1.DOBRZE PŁACE ;P Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami, chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś poproszony.. Odpowiadaj na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. W zadaniach zamkniętych wybierz tylko jedną z zaproponowanych odpowiedzi.. Zadanie 1.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile Cię poproszono.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi s łowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. AKT I SCENA II Inna część lasu — widać jezioro Gopło.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej..

Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.

Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile Cię poproszono.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Przeczytaj uważnie podany fragment, a następnie własnymi słowami napisz, jak wyglądały poszczególne elementy p… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile ię poproszono.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Andrzej Markowski Grzeczność językowaPrzeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/y.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile cię poproszono.. Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/y..

Odpowiadaj tylko własnymi słowami, chyba że w zadaniu polecono inaczej.

Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Jacek Filek1 Niewiele o przyjaźniPrzeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Po wykonaniu wszystkich zadań proszę przesłać fotografię zadania na e-mail: .Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Maturzysta musi samodzielnie wpisywać odpowiedzi na egzaminie.. Naukowcy przez wiele dziesięcioleci spierali się o to, co wywiera większy .uzupelnij tekst podanymi wyrazami jeden wyraz nie pasuje do zadnej luki.. Zadanie 1.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona (-ny).. W zadaniach zamkniętych wybierz tylko jedną z zaproponowanych odpowiedzi.. Człowiek i jego rzeczywistość 1.. Od-powiadaj na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu pole - cono inaczej.. Udzielaj tylu.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Odpowiadaj tylko własnymi słowami, chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Jan Stradowski "Wytrenuj DNA".. Byłem niegdyś na odczycie pewnego wybitnego biologa o stanowisku człowieka na ziemi.Przeczytaj uważnie fragment listu, a następnie wspólnie z grupą odpowiedz adresatowi.. Przygotowując odpowiedź, skorzystaj z podręcznika.Witam !Ostatnio na jednej ze stron o tematyce chrześcijańskiej przeczytałem : Każdy z nas codziennie powinien sobie powtarzać słowa św.Pawła : <>.. Udzielaj tylu.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Test pomoże Ci sprawdzić, w jakim stopniu opanowałeś umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/proszony.. Lillian Feder Marlowa zstąpienie do piekłaPrzeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Michał Rusinek Jak zostać pisarzem• Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt