Progi punktowe do technikum kraków

Pobierz

środa, 3 lipca 2019 r. Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 prowadzona była do 37 samorządowych liceów ogólnokształcących oraz do 22 samorządowych techników.. W rekrutacji na rok akademicki 2022/23 zmienia się sposób obliczania wskaźnika rekrutacyjnego dla wszystkich kierunków z wyjątkiem architektury, architektury krajobrazu oraz inżynierii wzornictwa przemysłowego.WaszaEdukacjapoznarf zestawienie progÓw punktowych w liceach ogolnoksztaŁcĄcych ok szkolny 2021/22 opracowano na podstawie oferty edukacyjnej w naborze elektronicznym na rok szkolny 2021/2022, stronaMay 20, 2022Wzorem ubiegłych lat w częstochowskich szkołach obowiązywały progi.. Sprawdź, jak możesz zapisać się do TEB Technikum Kraków.. Jak pokazuje poniższe zestawienie, do wielu klas trzeba było mieć znacznie, znacznie więcej.. Ułanów 3) IA - Technik.Poznaj wyniki rekrutacji 2020/21 do TEB Techników!. Sprawdź w naszej GALERII.. Progi punktowe w najpopularniejszych klasach w krakowskich technikach TOP 10 | Gazeta Krakowska fot. Andrzej Banaś Technikum Komunikacyjne nr 25 (ul. Ranking pokazał, że Kraków i szerzej -.. 28 stycznia 2020, 15:53 ranking perspektywSprawdź, jak WYGLĄDA REKRUTACJA.. Wybierając "AKCEPTUJĘ" wyrażasz zgodę na umieszczanie plików cookies na Twoich urządzeniach a następnie przetwarzanie zapisanych w nich informacji przez nas oraz naszych partnerów biznesowych..

Apr 27, 2022Aug 13, 2021Rekrutacja: progi punktowe w najpopularniejszych liceach i technikach.

W tegorocznej rekrutacji były również takie oddziały lub grupy rekrutacyjne, którymi kandydaci nie byli zainteresowani.ZESTAWIENIE PROGÓW PUNKTOWYH W TECHNIKACH * liczba kandydatów z pierwszą preferencją na liczbę miejsc w oddziale - stan po zakończeniu rekrutacji podstawowej SZKOŁA ZAWÓDPRZEDMIOTY ROZSZERZONE PRZEDMIOTY PUNKTOWANE (dodatkowe) JĘZYKI OBCE PUNKTY 17/18 LICZBA OSÓ/ MIEJSC min.. Listę opracował dla nas Marek .WaszaEdukacja5 days agoJul 31, 2020May 21, 2022Mar 29, 2022Pytacie o progi punktowe, bo wiążą się z rekrutacją na studia przy wykorzystaniu liczenia punktów na podstawie ocen maturalnych, ocen na świadectwie z liceum albo technikum.. Najwięcej podań o przyjęcie wpłynęło do VII LO i VI LO, a spośród techników - do Technikum .Oto progi punktowe do najpopularniejszych techników w Krakowie Spośród krakowskich techników najwięcej chętnych podczas tegorocznej rekrutacji szturmowało Technikum Łączności nr 14 oraz Technikum Ekonomiczno-Handlowe nr 5.. 4 lipca 2019, 7:39 technika kraków oblegane technika kraków najlepsze technika kraków Reklamaprogi punktowe technika gdańsk punkty do technikum Te technika z Krakowa wypadły najsłabiej w rankingu "Perspektyw" 2020 [SPRAWDŹ] Ponad 1,7 tys. szkół z całej Polski znalazło się w Rankingu Techników 2020 przygotowanym przez miesięcznik "Perspektywy"..

Zajrzyjcie do zakładki FAQaby dowiedzieć się więcej o tym, jak przeliczane sąLiceum, technikum a może szkoła branżowa?

Kalkulator progów punktowych obsługuje nową i starą maturę opartą na wynikach procentowych.. Aby obliczyć orientacyjną liczbę punktów do liceum / technikum / szkoły branżowej po ósmej klasie potrzebujesz: Ocen z matematyki, polskiego i dwóch wybranych przedmiotów, wyników egzaminu ósmoklasisty,Progi Punktowe - Rekrutacja Politechnika Krakowska Progi punktowe Progi punktowe z poprzednich lat UWAGA!. Ten darmowy kalkulator szybko oblicza punkty do każdego rodzaju szkół ponadpodstawowych.. Pliki te będą przetwarzały dane w celach statystycznych w tym w zakresie historii przeglądania naszych stron, Twoich danych .Feb 2, 2021Kraków.. Uczelnia tworzy ranking zgłoszonych kandydatów na podstawie tych wyliczeń i albo ktoś znajdzie się "nad kreską", albo pod.. Takie są progi punktowe do najbardziej obleganych liceów .. było się dostać się do klasy ogólnodostępnej w V LO oraz do klasy ze specjalnością technik programista w Technikum .Jaka okazała się w tej rekrutacji minimalna liczba punktów, która pozwalała się dostać do poszczególnych klas w dziesięciu najbardziej popularnych techników?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt