Zrobić ankietę na messengerze

Pobierz

W górnej części Aktualności dotknij Utwórz relację.Utworzenie ankiety na grupie na FB jest bardzo proste.. Oprócz pola tekstowego do wpisywania wiadomości i przycisków do wysyłania zdjęć znajdziesz tu również przycisk z plusem.. Wybierz opcję "ankieta".Aby ją dodać, należy kliknąć ikonkę "Utwórz sondę", znajdującą się na dole okienka, po prawej stronie.. Gdy uczestnicy konwersacji oddadzą w niej głos, zobaczymy komunikat, a ich .Bardzo prosto.. Wśród dostępnych opcji pokaże się ikona wykresu słupkowego - to właśnie ona pozwoli utworzyć ankietę.Jak zrobić ankietę na Facebooku przez Messenger - YouTube.Dec 25, 2021Otwórz Messengera i udaj się do rozmowy grupowej, w której chcesz stworzyć ankietę.. Krok po kroku robimy to tak: 1.. 3 rozmówców).. Następnie możemy dodać opcje odpowiedzi dzięki ikonkom "+" poniżej.Oct 15, 2021Sep 16, 2020Aby utworzyć ankietę wystarczy otworzyć okienko z grupową konwersacją, a następnie wybrać tylko ikonkę "Ankiety", którą znajdziesz w lewym dolnym rogu okienka (na smartfonie) lub w prawym dolnym rogu (na komputerze).. Kliknij go.. Otwórz Facebooka na urządzeniu z systemem iOS lub Android.. Wówczas wyświetli się pole " Zadaj pytanie " lub" Czego dotyczy ankieta ?. Z panelu po lewej stronie wybieramy "Grupy", 2. przechodzimy do tej, którą zarządzamy.. Jest ikona słupków w kółeczku w rozmowie z wieloma osobam (min..

Tutaj pokazujemy, jak się dodaje pytanie oraz możliwe odpowiedzi: Jak dodać ankietę w Messengerze.

Dotknij go, aby wysunąć więcej opcji.Messenger: 16 ukrytych funkcji i trików, które musisz wypróbować.. Jeśli chcesz utworzyć ankietę w konwersacji grupowej na Messengerze, jest to łatwe - najpierw trzeba otworzyć wybraną konwersację, a następnie kliknąć ikonę plusa obok edytora wiadomości.. Ankiety na Messengerze można tworzyć we wszystkich czatach grupowych, w których biorą udział więcej niż 2 osoby.. Pytania .. Po otwarciu rozmowy spójrz na dolny pasek narzędzi.. Ankietę można dodać zarówno w aplikacji, jak i w wersji przeglądarkowej.. Pojawi się wtedy pole "Zapytaj o coś", w którym wpisujemy pytanie, jakie chcemy zadać pozostałym dyskutantom.. Lajkuj, udostępniaj i napisz komentarz pod.i zatwierdź, klikając przycisk "Utwórz ankietę" Natomiast aby zagłosować (albo dodać inną odpowiedź), wciśnij przycisk pod ankietą, zaznacz opcję, która cię interesuje i kliknij "Prześlij".. Otwiera się panel tworzenia posta, klikamy trzy kropki i wybieramy opcję "Ankieta".Sep 23, 2020Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak zrobić ankietę na grupie na messengerze?. Szkoła - zapytaj eksperta (1566) Szkoła - zapytaj eksperta (1566) Wszystkie (1566) Język angielski (824) Język polski (380) Matematyka .Today Po przerwie nabrały one nieco ładniejszego wyglądu i powinny też lepiej działać.Jak zrobić ankietę na Messengerze?.

Następnie po prostu dodajemy pytanie i poszczególne odpowiedzi, po czym klikamy "Utwórz ankietę".

Klikamy "Napisz coś…".. To rozwiązanie zostało wycofane i już nie funkcjonuje na Messengerze, więc niestety jeżeli o tym czytasz .Feb 19, 2022Jul 29, 2021Aby utworzyć ankietę otwórz okno docelowej rozmowy grupowej, a następnie spójrz na pasek opcji umieszczony na dole.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Proszę zostaw subskrybcję, ona nic nie kosztuje a dla mnie jest bardzo ważna.. Facebook już od pewnego czasu eksperymentował z małymi grami, do których można uzyskać dostęp za pomocą wysłania odpowiedniego emoji.. Tak wygląda przykładowa ankieta.. Gotowe!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt