Test z znajomości lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. W Długiej Rzece.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10test znajomości lektury ania z zielonego wzgórza.pdf (22 KB) Pobierz.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.Plik test znajomości lektury ania z zielonego wzgórza.pdf na koncie użytkownika taniacpires • Data dodania: 17 lip 2020Full text.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1901 d) 1898Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?. 4th - 6th grade .Wzgorza" Drogi uczniu!. Marta Repetowska.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. dokladniej Anie z Zielonego Wzgorza .Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.. Jaka jest geneza utworu?. Milego rozwiazywania!Ania z Zielonego Wzgorza To jest test ktory pomoze wam sprawdzic wiadomosci dotyczace ksiazki.Plik test sprawdzający ania z zielonego wzgórza.pdf na koncie użytkownika binamiel • Data dodania: 17 lip 2020.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" 1.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

(434 KB) Pobierz.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kto uratował Anię po nieszczęsnym przedstawieniu nad stawemAnia z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.. 8.W jakich .Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. Rozwiąż test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. 0%Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Rozwiąż test i sprawdź!Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?.

Na Zielonym Wzgórzu.z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. Akcja została osadzonaw: a) Londynie b) Toronto c) Avonlea 5.Test, ze znajomości Ani z Zielonego Wzgórza, oraz drugiej części książki - Ani z Avonlea.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgorza ,, dzieki temu testowi poznasz.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 3 "Kapelusz za 100 tysięcy" - test 1Ania z Zielonego Wzgórza.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. 7.Co zamiast proszku do pieczenia Ania dodała do tortu.. Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.. Wpisany przez Edward Karpiński.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?.

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

Test składa się z 23 pytań o różnym poziomie trudności.Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury 08.10.2021 11:56 Wiesz, jak wyglądała Ania z Zielonego Wzgórza, ale zastanawiasz się, czy wystarczająco znasz jej świat i bohaterów, którzy towarzyszyli tej wyjątkowej postaci podczas dorastania?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Akcja powieści rozgrywa się a) XXw.. test ze znajomości lektury, plik: -ania-z-zielonego-wzgorza-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Sekrecka.. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. (imiona i nazwisko).. 2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z bufiastymi rękawami.. W Głębokiej Rzece.. Ania z Zielonego Wzgórza.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Podaj swoje imię:Kartkówka ze znajomości treści lektury Lucy Maund Montgomery "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

Page 2.Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

NigdyTest: "Ania z Zielonego Wzgórza" / Memorizer.. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: ania z zielonego wzgórza avonlea test sprawdzian powtórzenie wiadomości.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. czwartek, 11 lutego 2010 20:27.. Test: Ciotka Józefina zaprosiła dziewczynki do miasta: a) w lipcu .. Część 1.. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury Imię i nazwisko ucznia: data: ………………….. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. W Szerokiej Rzece.. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Marta Repetowska.. Życzę wam powodzenia!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt