Jak pobrać aplikację hbo max na telewizor lg

Pobierz

Zarejestrowałem się przez TV na stronie LG w LG smart tv apps.. To tak, jakby cztery z 12 miesięcy były za darmo!Ciesz się wspaniałym doświadczeniem podczas grania w HBO Max: Stream TV & Movies na komputerze z aplikacją MEMU App Player.. LG Smart TV 2018 i kolejne urządzenia są kompatybilne z HBO MAX.Mar 9, 2022Telewizory LG z dostępem do internetu oferują innowacyjny system webOS ułatwiający poruszanie się po całym interfejsie.. Znajdziesz tam polecane aplikacje oraz te, które używasz najczęściej.. A jeśli zdecydujesz się zapłacić 234,99 zł za rok z góry, możesz oszczędzić 34%.. Ile kosztuje HBO Max?. Do tej pory wszystko działało jak należy.. Ustawienia aplikacji HBO Max Jeśli masz już subskrypcję HBO Max, możesz wprowadzić swoje dane logowania.Mar 30, 2022Dec 20, 2021Telefon lub tablet Komputer Telewizor HBO Max jest obsługiwany na następujących urządzeniach TV: + Android TV + Apple TV + LG TV + PlayStation (w wybranych krajach) + Samsung TV + Vodafone TV (w wybranych krajach) + Konsola Xbox (w wybranych krajach) Inne sposoby oglądania na telewizorzeJan 13, 2022Mar 8, 2022W przypadku innych problemów z aplikacją lub streamingiem, wybierz urządzenie poniżej i postępuj zgodnie ze wskazówkami.. My tymczasem postanowiliśmy sprawdzić, które z tych najbardziej znanych są wciąż popularne.. Po wykonaniu tego kroku otwórz plik i naciśnij "Aktywuj urządzenie"..

Pobierz aplikację.

Przejdź do ikona wyszukiwania w LG Content Store (zwykle szkło powiększające w prawym górnym rogu).. Wpisz "HBO Max".. Dostęp do HBO Max kosztuje tylko 29,99 zł miesięcznie.. Na pudełku z tego, co widzę jest kilka ciekawych aplikacji jak np. skype lub gra frisbee.. Możesz także skorzystać z opcji wyszukiwarki.. Poproszą cię o wpisanie kod potwierdzenia które należy uzyskać, przechodząc do portalu internetowego "com / aktywuj się" za pośrednictwem komputera.Ten film powstał w 2017 roku i posiada nowszą wersję.. Zaloguj się lub zarejestruj, jeśli jeszcze nie aktywowałeś abonamentu.Dostęp do aplikacji HBO GO na TV jest płatny, dlatego też, aby cieszyć się HBO GO na telewizorze LG lub modelu innego producenta, konieczne jest wykupienie abonamentu bądź posiadanie rozszerzonego pakietu u dostawcy swoich usług telewizyjnych.Znajdź istniejącą aplikację na platformę HBO i pobierz ją na swój telewizor..

Zakupiłem telewizor LG z najnowszej serii.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc ponieważ kilka dni temu na moim telewizorze przestała działać aplikacja HBOGO wraz z komunikatem "Platforma LG Netcast nie jest wspierana przez HBO Go".. Na ekranie zobaczysz kod aktywacyjny.. Wybierz urządzenie, którego używasz + Android TV + Apple TV + LG TV + Konsola PlayStation (w wybranych krajach) + Samsung TV + Vodafone TV (w wybranych krajach) + Konsola Xbox (w wybranych krajach) Czy ta treść była pomocna?Mar 8, 2022Witam wszystkich forumowiczów.. W tym celu kliknij na pilocie przycisk lupki.Jeżeli chcesz zakupić usługę stworzenia konta netfliks, hbo go to zapraszam do mojego sklepu: DO NASZEJ GRUPY FB POŚWIĘCONE.JAk i skad zainstalowac aplikacje na LG smart TV.. Wybrałem kraj POLSKA.. Jest to potężny darmowy emulator Androida pozwalający grać w tysiące gier na Androida.. Jeśli nie będzie odrazu widoczny przejdź do ekranu głównego aplikacji.. I teraz moje pytanie jak mogę oglądać dalej HBO na moim TV bez wymiany .Jun 14, 2022Uruchom aplikację HBO GO na telewizorze podłączonym do internetu.. Włącz komputer i z poziomu przeglądarki internetowej przejdź na stronę aktywacji usługi HBO GO.. Niestety nie umiem znaleźć tego przez TV.HBO MAX jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telewizorów Samsung z lat 2020-2021, a także z 4K lub nowszymi od 2016 roku..

Aplikację można pobrać ze sklepu Samsung App Store.

Zaloguj się za pomocą danych zapisanych w umowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt